Tu esi atbildīgs par to, ko tu lasi. Palīdzi savākt 20 000 eiro līdz 16. novembrim.

 
Notikums
13
Sept
20:30

Dokumentālā filma "Par katru cenu"

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 13. septembrī, plkst. 20:30 kinoteātrī "Kino Bize" būs skatāma 22. Baltijas jūras dokumentālo filmu foruma (Baltic Sea Docs: Atmiņas par nākotni) filma "Par katru cenu" (rež. Marta Prusa (Marta Prus), Polija/Vācija/Somija, 2017 I 74 min).

"Tu neesi cilvēks, tu esi sportiste," divdesmit gadus veco mākslas vingrotāju Ritu strostē viena no viņas trenerēm. Rita gatavojas pārstāvēt Krieviju Olimpiskajās spēlēs Brazīlijā. Lai cik graciozi viņa ķertu riņķi vai ripinātu bumbu, Ritas treneres vienmēr sagaida vairāk. Filma "Par katru cenu" izgaismo Krievijas vingrotāju nesaudzīgās treniņu metodes un ar smalku montāžas darbu un efektīgu skaņu celiņu ļauj sajust Ritas iekšējo pasauli. Vai pārcilvēciski smagais darbs ir tā vērts?

Sieviešu mākslas vingrošanas programma Olimpiskajās spēlēs ir iekļauta no 1952. gada. Kopš tā laika Padomju un vēlāk Krievijas vingrotāju komandas ieguvušas medaļas teju visās Olimpiskajās spēlēs un Pasaules čempionātos. Irina Vinera ir viena no visu laiku veiksmīgākajām mākslas vingrošanas trenerēm – viņas audzēknes sešās Olimpiskajās spēlēs ieguvušas 16 medaļu, un 10 no tām zelta.

Biļetes cena uz seansu - EUR 3. Skolēni, studenti, pensionāri un kino profesionāļi uz seansiem aicināti izņemt bezmaksas brīvbiļetes.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Ko iesakām šodien?
Ko iesakām šodien?
Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0
Ziedo "Satori" darbībai!