Notikums
22
Janv
19:00

Diskusija "Vai un kur ir vieta dažādībai Latvijā?"

Komentē
0
Atgādināt

Pirmdien, 22. janvārī, plkst. 19:00 Kaņepes Kultūras centrā norisināsies diskusija "Vai un kur ir vieta dažādībai Latvijā?".

Diskusiju organizē Rīgas Starptautiskais filmu festivāls "2ANNAS" sadarbībā ar Latvijas Universitātes Filosofijas un socioloģijas institūtu un apvienību "TAPA".

"Šajā diskusijā kopīgi meklēsim atbildes uz jautājumiem, kā izpaužas dažādība Latvijā un kā veiksmīgi sadzīvot ne tikai dažādām dažādības izpausmēm, bet arī dažādām izpratnēm par dažādību," raksta diskusijas rīkotāji.

Fokusgrupas diskusijā piedalās:

Jānis Ulme – vides aktīvists jau divdesmit gadus, strādājis ar dažādiem vides politikas un vides izglītības jautājumiem Latvijas un Eiropas vides nevalstiskajās organizācijās. Pašreiz darbojas Latvijas Vides izglītības fondā un Latvijas Zemes draugos, kas abas ir starptautisku organizāciju pārstāvji Latvijā un kuru darba kārtībā daudzveidība, cilvēktiesības, tolerance un ilgtspējīga attīstība ir vienas no svarīgākajām tēmām

Jana Jarinovska – LGBT viņu draugu apvienības "Mozaīka" valdes locekle, kā arī cilvēktiesību aktīviste. Jana organizē diskusijas, apmacības, darbnīcas gan Latvijas LGBT kopienai, gan cilvēkiem, kas ir atvērti dažādībai

Baiba Baikovska – RSU doktorante komunikācijas studijās, iestājas par cilvēku ar invaliditāti interesēm, darbojas biedrībā "Wings for Wheels"

Andris Orols – biedrības ''Antiglobālisti'' u.c. biedrību valdes priekšsēdētājs. Mācījies politologos, pēc profesijas celtnieks. Viņam nav vienaldzīgs tas, kas notiek valstī, tāpēc jau gadus 10 ir sabiedriski un politiski aktīvs

Inga Gaile – dzejniece un rakstniece, kas organizē sieviešu stendapu. Viņa ir feministe. Īpaši saprotams un atbalstāms viņai šķiet intersekcionālais feminisms.

Madara Melberga – kino producente. Producējusi Jura Poškus režisēto "Kolka Cool", Andra Gaujas "Ģimenes lietas" un Ievas Ozoliņas režisēto filmu "Dotais lielums: mana māte". Drīzumā antropoloģijas studente, beigusi filozofus.

Otto Ozols – rakstnieks, aktīvs publicists, sabiedrisks darbinieks, "Nākotnes fonda" valdes priekšsēdētājs, pēc politiskās pārliecības - lennartmerists.

Diskusiju moderē Laura Bužinska – strādā LU Filosofijas un socioloģijas institūtā, aktīvi darbojas dažādās sabiedriskajās organizācijās.

Fokusgrupas diskusijas procesu pēcāk komentē: Dace Kavasa – strādāar cilvēktiesību un dažādības vadības jautājumiem

Ieeja bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!