Notikums
17
Maijs
17:00

Diskusija "Redaktors – direktors, diktators vai protektors?"

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 17. maijā, plkst. 17.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas korē 11. stāvā notiks Starptautiskā kino festivāla (RIGA IFF) un Latvijas Nacionālās bibliotēkas rīkota diskusija par redaktora lomu mūsdienu medijos, lai pievērstos šim svarīgajam, bet bieži nenovērtētajam posmam mākslas kritikā.

Uz sarunu aicināti tādi pieredzējuši kultūras mediju redaktori kā Ilmārs Šlāpins (Satori), Edīte Tišheizere (Teātra Vēstnesis), Kristīne Matīsa (Kino Raksti), Dace Smildziņa (www.ir.lv), Anita Bormane (LA.lv) un Rudīte Kalpiņa (Domuzīme). Sarunu vadīs kultūras žurnāliste Henrieta Verhoustinska.

Kādas ir attiecības starp gatavo darbu, mediju un kritiķi, kurš ir šī teksta autors? Kāda ir redaktora atbildība lasītāja un rakstītāja priekšā? Vai mākslas kritikas mediju redaktors ir misijas lieta? Ja tā, kāda ir šīs profesijas nākotne? Un, galu galā, kā vērtēt redaktora personības ietekmi uz publicēto kritiku?

Ieeja bez maksas un bez iepriekšējas pieteikšanās.

Diskusija tiek rīkota kā daļa no a"RIGA IFF Critics Meeting 2018". "Critics Meeting" ir tikšanos un diskusiju platforma praktizējošiem Latvijas kino kritiķiem, studentiem un entuziastiem.

2018. gadā Rīgas Starptautiskā kino festivāla ietvaros (18. – 31. oktobrī) "Critics Meeting" pievērsīsies jautājumam – ko nozīmē būt kritiskam?

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!