Notikums
24
Okt
19:00

Diskusija "Patriarhāts: vīrieša draugs vai ienaidnieks?"

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 24. oktobrī, plkst. 19:00 Kaņepes kultūras centrā notiks diskusija "Patriarhāts: vīrieša draugs vai ienaidnieks?"

Vai mēs Latvijā dzīvojam patriarhālā sabiedrībā? Ja tā, kādos veidos tas izpaužas un ko tas saka par mūsu sabiedrību?

Paneļdiskusija un tai sekojošā saruna galvenokārt balstīsies uz aktuāliem jautājumiem ar fokusu uz Latvijas realitāti - Ko nozīmē 'patriarhāts'? Kādu lomu tas spēlē feminismā? Ko vīrieši gūst un ko zaudē sabiedrībā, kurā primāro uzmanību un novērtējumu gūst cilvēki, kuri atbilst tradicionālajam maskulinitātes diskursam?

Paneļdiskusijas dalībnieki Lelde Vaivode (centrs MARTA), Kārlis Lakševics (sociālantropologs, Latvijas Universitātes pasniedzējs) un Alise Zariņa (autore) moderatora Helmuta Caunes (žurnālists) vadībā diskutēs par un ap feminismu, patriarhātu un maskulinitāti, kā arī atbildēs uz auditorijas uzdotajiem jautājumiem diskusijas otrajā daļā.

Foruma CELIES paneļdiskusiju projekts tiek īstenots ar Friedrich-Ebert-Stiftung Baltic States atbalstu.

"Sarunas par vīriešiem" tiek īstenotas centra MARTA projekta "Drosme rūpēties! Vardarbības prevencija jauniešu vidē" ietvaros, un to finansē OAK Foundation.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!