Notikums
14
Nov
19:00

Darbnīca aktīvistiem "Rūpes par sevi"

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 14. novembrī, plkst. 19:00 Kaņepes Kultūras centrā notiks darbnīca aktīvistiem "Rūpes par sevi", ko vadīs aktīviste Annija Sprīvule. Dalība bez maksas.

"Ja mēs vēlamies redzēt pārmaiņas sev apkārt, mums nepieciešamas spēcīgas kustības, kas darbojas, lai šīs pārmaiņas īstenotu. Savukārt lai šīs kustības būtu spēcīgas, mums nepieciešami spēcīgi aktīvisti," pasākuma pieteikumā raksta darbnīcas vadītāja. "Tas, ko es bieži redzu sev apkārt, ir aktīvisti, kuri deg par savu mērķi, deg par to, ko dara, līdz izdeg. Arī es pati esmu šajā punktā bijusi. Līdz ar to ļoti svarīgi mums, aktīvistiem, ir iemācīties rūpēties par sevi, uzlādēt baterijas, sakārtot domas, kā arī rūpēties vienam par otru un veidot spēcīgu atbalsta tīklu. Tieši tāpēc šīs darbnīcas ietvaros dalībnieki varēs iepazīties un arī praktiski pielietot 3 dažādas stratēģijas, kas ļauj stiprināt pašiem sevi un vienam otru."

Lai varētu sagatavot darbnīcai nepieciešamos drukas materiālus vajadzīgajā daudzumā, nepieciešams zināt dalībnieku skaitu. Savu dalību interesentiem nepieciešams apstiprināt šeit.

Annija Sprīvule šobrīd strādā izglītības jomā, līdzdarbojas radio "Naba" raidījuma "Zootehnikums" veidošanā, interesējas par dažādu sociālā taisnīguma kustību krustpunktiem un aktīvistu stiprināšanas iespējām. Annija ir izglītības programmas "Iespējamā misija" absolvente, aktīviste vairākās NVO – vadījusi jauniešu grupu LGBT un viņu draugu apvienībā "Mozaīka", izveidojusi mentoru sistēmu biedrībā "Dzīvnieku brīvība", veidojusi pirmsaizbraukšanas seminārus jauniešiem "Erasmus+" programmas ietvaros, organizējusi dažādus izglītojošus un izklaidējošus pasākumus aktīvistiem, t.sk. piedalījusies "Euro Pride Riga" organizēšanā.

Darbnīca notiks latviešu valodā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!