Notikums
20
Jūl
19:00

Dabas koncertzāle Līgatnē

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 20. jūlijā, plkst. 19.00 Līgatnes pārceltuvē notiks "Dabas koncertzāles" pasākums.

Dabas koncertzāles 2019. gada varone ir viendienīte (Ephemera vulgata). Parastā viendienīte ir ūdens kukainis, kura kāpuri dzīvo tikai tīrā ūdenī, galvenokārt tekošā, tādēļ arī šī gada "Dabas koncertzāles" koncertvietas izvēlētas upju tuvumos. Viendienītes mūžs ir no dažām stundām līdz 10 dienām, tomēr parasti tās nedzīvo ilgāk par vienu dienu.

"Dabas koncertzāles" radošā komanda, pētot šī gada varoni, atklāj: "Viena cilvēka diena ir viss viendienītes mūžs, taču caur šo īso dzīves laiku, ko var pielīdzināt mirklim, vēlamies vērst apmeklētāju uzmanību īslaicīguma tālejošām sekām un atbildīgumam – mūžības atkarībai no mirkļa. Šī gada varone piedāvā mums, cilvēkiem, vienu dienu izdzīvot ar kādu, kam tā ir viss mūžs."

Pasākumā no 19.00 darbosies izziņas darbnīcas, koncerts sāksies līdz ar saulrietu ap 23.00.

Koncertā piedalīsies Ingus Ulmanis, Andris Sējāns, Aigars Voitišķis, Kaspars Tobis, Anrijs Grinbergs.

Ieeja pasākumā bez maksas. Pasākums notiek brīvā dabā, tāpēc festivāla organizatori aicina apmeklētājus paņemt līdzi pledus, tūristu paklājiņus, saliekamos krēslus, kā arī savu piknika grozu, jo pasākumā tirdzniecība nenotiek.

Līgatnes pārceltuve atrodas Gaujas nacionālajā parkā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!