Notikums
25
Nov
12:00

Bērnu un ģimeņu diena ISSP Galerijā

Komentē
0
Atgādināt

Uzsākot jaunu tradīcīju, ISSP Galerija Berga Bazārā aicina uz pirmo bērnu un ģimeņu dienu svētdien, 25. novembrī, no plkst. 12.00 līdz 14.00. Radošas aktivitātes saistībā ar Diānas Tamanes izstādi "Pasūtījums" vadīs mākslas pedagoģe Nora Vrubļevska. Ieeja – bez maksas.

Šobrīd ISSP Galerijā skatāma mākslinieces Diānas Tamanes (Latvija / Igaunija) fotogrāfiju izstāde "Pasūtījums". Izstāde ir kopdarbs ar mākslinieces ģimenes locekļiem - dažkārt viņas radinieki mēdz lūgt, vai Diāna nevarētu uzņemt kādu fotogrāfiju, ko pielikt pie sienas. Viņu gaume ne vienmēr sakrīt, bet ISSP Galerijai veidotajā izstādē Diāna nolēmusi beidzot izpildīt savas ģimenes vēlmes. Tāpat uz Galeriju atceļojuši vairāki desmiti mākslas darbu no radinieku sienām.

Bērnu un ģimeņu dienā būs iespēja tuvāk iepazīties ar izstādi un piedalīties radošā aktivitātē mākslas pedagoģes Noras Vrubļevskas vadībā. Piedaloties spēlē un kopīgas apmeklētāju sienas veidošanā, maziem un lieliem ģimenes locekļiem būs iespēja padomāt par jautājumiem: "Kas ir māksla? Ko vēlamies redzēt pie savu māju sienām? Kā atšķiras dažādas izpratnes par skaisto?"

Aicinātas piedalīties ģimenes ar bērniem visdažādākajā vecumā. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, iespējams ierasties jebkurā laikā no 12.00 līdz 14.00. Līdzi jāņem kāda uzrunājoša pastkarte, fotogrāfija vai attēli no žurnāla, ko izmantot kopīgas kolāžas veidošanā. Būs iespējams izmantot arī ISSP sagādātos materiālus.

Biedrība ISSP jau 12 gadus darbojas laikmetīgās fotogrāfijas jomā, veidojot aktīvu fotogrāfijas vidi Latvijā, izglītojot jauno Latvijas fotogrāfijas autoru paaudzi un veicinot starptautisku apmaiņu. Līdz ar jaunās telpas atklāšanu Berga Bazārā ISSP sevi piesaka kā nozīmīgu pieturas punktu Rīgas kultūras kartē – vienīgo laikmetīgajai fotogrāfijai veltīto telpu Latvijā. ISSP telpas adrese: Marijas iela 13 k-3, Berga Bazārs.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!