Notikums
22
Janv
14:00

Armanda Zelča un Dites Gantrīsas izstādes

Komentē
0
Atgādināt

No 7. decembra līdz 27. janvārim laikmetīgās mākslas centrā "kim?" skatāms 2018. gada pēdējais izstāžu cikls ar latviešu mākslinieka Armanda Zelča un dāņu mākslinieces Dites Gantrīsas izstādēm.

Armands Zelčs ir latviešu jaunās paaudzes mākslinieks, kurš sevi piesaka ar rūpīgi veidotiem un pārdomātiem objektiem. Zelča jaunākās gaidāmās izstādes nosaukums ar intriģējošo un māksliniekam raksturīgo ironisko pieskaņu "Kad šo lasīsiet, nekas īpašs nebūs noticis" ir mākslinieka ilgi gaidīta personālizstāde, kas atklāj tādas tēmas kā izolācija (brīvprātīga vai piespiedu) un sevis apzināšanās process dažādos stāvokļos, kurus tiešā veidā ierosinājusi uzturēšanās noteiktā vidē.

Savukārt dāņu mākslinieces Dites Gantrīsas jaunākā darbu skate "Brīvā laulība" ietver tādas tēmas un un indivīdu raksturojošus (reizēm neatņemamus) lielumus kā alkas, mīlestība un iekāre, arī brīvība un atkarība. Izstādes pamattēma ir iekāre, kas tiek iztirzāta stāstījumā, - trāpīgā, iespējams, sāpīgā, bet tajā pašā laikā tā tiks prezentēta kā spēcīga sajūtu pieredze.

Šī būs dāņu mākslinieces pirmā ekspozīcija Baltijas valstīs, un to veidos skulpturāli objekti, kas, mākslinieces skatījumā, atklāj emocijas un sajūtas atvērto attiecību modelī.

Izstādes kuratore: Dita Birkenšteina.

Izstāžu cikla ietvaros norisināsies arī pavadošo pasākumu programma – tikšanās ar māksliniekiem, radošās darbnīcas, bērnu dienas, senioru pēcpusdiena u.c. notikumi.

"Kim?" darba laiks: pirmdienās slēgts, otrdienās 14:00–20:00 (bezmaksas ieeja), trešdienās 14:00–18:00, ceturtdienās 14:00–20:00, piektdienās, sestdienās, svētdienās 14:00–18:00.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!