Notikums
07
Febr
18:00

48 stundu pasākumu cikls "Robotu mūzika"

Komentē
0
Atgādināt

No 7. līdz 9. februārim "RIXC galerijā" notiks dāņu mākslinieka Jakoba Remina 48 stundu robotu mūzikas pasākumu cikls "Automatizētā utopija", kura uzmanības centrā būs tehnoloģiju ģenerēta mūzika, kā arī tiks pētīta skaņas nozīme kā kopienu vienojošs un kā to aprūpējošs līdzeklis.

Cikla atklāšana notiks ceturtdien, 7. februārī, plkst. 18:00, savukārt piektdien, 8. februārī, plkst. 13:00 to turpinās prezentācijas un diskusijas kopā ar Jakobu Reminu, Ilvu Skulti, Rasu Šmiti un Normundu Kozlovu. Sestdien, 9. februārī, plkst. 14:00 ciklu noslēgs radošā darbnīca "Skaņas telpas meditācija", kuras dalībnieki kopā ar mākslinieku klausīsies un izpētīs kopienas veidošanas stāstus un skaņas (darbnīcas apmeklētāji tiek aicināti ņemt līdzi savas skaņas ierīces).

Dānijā (Kopenhāgenā) dzīvojošais mākslinieks Jakobs Remins (Jacob Remin) praktizē kritisko tehnoloģiju meditāciju un to radītās jaudas struktūras. Tehnoloģijās balstītajā pasaulē Jakobs Remins apšauba normas un dabisko, paralēli radot telpu diskusijai. Mākslinieka darbi manifestē starp gaismu, telpu, kompozīciju un interakciju. 2018. gada rudenī Jakobs Remins uzturējās RIXC mākslinieku rezidencē Rīgā un RIXC lauku rezidencē Talsos. Latvijā pavadītajā laikā J. Remins fokusējās uz ne-ražošanu kā mentālu rotaļlaukumu. 48 stundu pop-up izstādes un robotu mūzikas laikā cilvēki un mašīnas tiek savesti neformālā tikšanās veidā, pavadot kopīgas sesijas un kopā būšanas laiku.

Dalība dabnīcā ir bez maksas. Dalībnieki diskusijai 8. februārī un radošajai darbnīcai 9. februārī aicināti pieteikties elektroniski, sūtot pieteikumus uz rixc@rixc.org līdz ceturtdienai, 7. februārim.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Ko iesakām šodien?
Ko iesakām šodien?
Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!