Piedalies upurēšanas rituālā! Katrs portālam "Satori" upurētais eiro palīdzēs mums cīnīties ar meliem, bezatbildību un vienaldzību.


Verners Timoško
pirms 3 dienām
Šo ielieku mapītē ar nosaukumu "Labākie teksti, kādi jebkad uzrakstīti".

Anete Geršmane
pirms 1 nedēļas
Man gan ir paveicies, ka, kopš atsāku strādāt un mazais iet dārziņā, vīrs ir uzņēmies ļoti lielu rūpi (viņš citreiz sūdzās,ka esot vientuļais tēvs). Bet, jā, tie apgarotie mīļuma brīži pie divgadnieka krīzes ir krietni retāk, par mazās personības skandalēšanu, protestiem un krišanu gar zemi.

Pastnieks
pirms 1 nedēļas
Jā, vecāku ikdienu visas tās ziņas par visu to, kas ar bērniem ir it kā jādara, nekādi nepadara vieglāku.

Beigu beigās jau iemācās novilkt arī robežas un dabūt sev privātu laiku, bet sākumā ir baigais spiediens gan iekšēji, gan no āras, viņiem dot VISU un VISU LAIKU. Apskaužu tos vecākus, kas ir iemācījušies nošķirt būtisko no nebūtiskā un veltīt bērniem tik daudz laika, lai paliek arī pašiem.

Linda Rubena
pirms 1 nedēļas
Tagad, kad mani trīs bērni ir jau pāri 18 un man pašai ir (tikai) 50, es saprotu CIK ātri tas mazo bērnu laiks ir pagājis un, ka NEKD vairs nebūs tā, ka kāds Tev ieritināsies klēpī (dzīvnieki, vīri neskaitās) un kuru Tu vinkārši varēsi samīļot - pavisam vienkārši, jo šis mazais cilvēciņš Tev ir uzticēts... Vienkārši izbaudiet mirkli!!! Tie ir tikai 15-16 gadi jūsu dzīves! ... un pēc tam turpināsies jūsu parastā ikdienas dzīve... vairāk vai mazāk vienām...

Liga Senderin
pirms 1 nedēļas
Te vēl varētu piebilst par visām trağikomiskajām ikdienām, kad bērns saslimst pirmajā darba dienā, viņam rādās murgi, kad vecāki beidzot atraduši laiku viens otram vai arī sīcis, kas saslimst ceļojuma pirmajā dienā un brīnumaini atveseļojas, pārbraucot mājās.
P.s.mani neviens nav spējis tā sasmīdināt kā mani bērni.

M F
pirms 1 nedēļas
Cik brīnišķīgi, ka var ar humoru paskatīties uz savu dzīves ikdienu. Lasu un smējos kā kutināta, cik ļoti tas atgādina manu ikdienu! Paldies
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!

Ziedo "Satori" darbībai!