Piedalies upurēšanas rituālā! Katrs portālam "Satori" upurētais eiro palīdzēs mums cīnīties ar meliem, bezatbildību un vienaldzību.


Inese Lukšo
pirms 1 gada
Anete, bija interesanti un jautri lasīt! Malacis!

Arvīds Deģis
pirms 1 gada
Gaumīgi. Asprātīgi. Gandrīz kā gatavs scenārijs. Esmu sajūsmā par Konstei piemītošo pašironiju.

Inga Zeltiņa
pirms 1 gada
Lielisks raksts! Veiksmīgus nākamos projektus!

Jānis Melnis
pirms 1 gada
Garlaicīgs, "pelēkajā zonā" starp publicistiku, anti-feļetonu, kultūrkritiku, ironiska "sarža" aplauzienu (par kultūrmenedžeru "maizes garoziņu"), absurda poētikas vingrinājumiem (kā daļu no starpdisciplinārā "garnējuma") nozaudējies darbs. (Kas, starp citu, lieliski iederētos Satori vasaras nometnes publicistikas meistardarbnīcas Galā pasākumā (..) Bet vai tas ir labākais, ar ko autorei prezentēties (pierādīt savu varējumu) Prozas lasījumos ? Mans viedoklis - nē ! - , jo tas pazemina šī pasākuma `latiņu`.)
[ Un kā lai, izlasot šādus tekstiņus, nepiekrīt izdevējas Daces Sparānes-Freimanes (intervija "Domuzīmei" Nr. 1. 2018.) kritiskajiem pārspriedumiem, par šī brīža "Prozas lasījumu" `kvalitāti` (..) Precīzāk - tās izpalikšanu ... ]
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!



Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!

Ziedo "Satori" darbībai!