Nosaukums: Tad redzēs
Autors: Dace Vīgante
Gads: 2018
Izdevējs: Zvaigzne ABC
 
 
Grāmatas
05.10.2018

Tad redzēs

Komentē
0

Šoruden klajā nācis rakstnieces un "Satori" autores Daces Vīgantes otrais stāstu krājums "Tad redzēs", ko izdevusi izdevniecība "Zvaigzne ABC".

Daces Vīgantes otrā stāstu grāmata "Tad redzēs" ir dziļi izjustu, psiholoģiski precīzu un emocionāli jaudīgu darbu apkopojums. Autorei vēl arvien ir svarīgas ģimenes saišu un pieaugšanas tēmas, viņa rūpīgi atritina ikdienas notikumu saknes bērnības sapņos un sāpēs, smalki iezīmē sarežģītos cilvēka psihes mezglus. Šajā krājumā Vīgantei raksturīgā smalkā valodas izjūta ieguvusi piesātinātāku, smaržām un tekstūrām bagātāku skanējumu. Stāsti, kas sākas tālsatiksmes autobusā vai greznā vecpuiša dzīvoklī, pusaudzes guļamistabā vai sen aizmirstā bērnības sapnī, neizbēgami noved atpakaļ pie sevis. Vai izdosies atrisināt to uzdotās mīklas? Tad redzēs...

Rakstniece Dace Vīgante (1970) ir absolvējusi "Literāro akadēmiju" 2015. gadā. Debitējusi prozā ar stāstu krājumu "Ledus apelsīns" (2016), kas tika nominēts Latvijas Literatūras gada balvai kategorijā :Spilgtākā debija". Dace Vīgante savus stāstus publicējusi savus žurnālā "Domuzīme", interneta žurnālā "Satori", "Punctum Magazine" u. c.

 

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!