Nosaukums: Stāsts par pēdām un citas fantāzijas
Autors: Žans Marī Gistavs Leklezio
Gads: 2018
Izdevējs: Mansards
 
 
Grāmatas
10.05.2018

Stāsts par pēdām un citas fantāzijas

Komentē
0

Apgādā "Mansards" iznākusi Žana Marī Gistava Leklezio grāmata "Stāsts par pēdām un citas fantāzijas".

Žans Marī Gistavs Leklezio (Jean-Marie Gustave Le Clézio, 1940), pazīstams kā Ž. M. G. Leklezio, ir vairāk nekā četrdesmit grāmatu autors. 2008. gadā Leklezio saņēmis Nobela prēmiju literatūrā. Rakstniekam piemīt liels stāstnieka talants un prasme iedzīvināt spēcīgus, smalki sajustus raksturus, un viņš ir viens no visvairāk tulkotajiem mūsdienu franču autoriem, kurš savos darbos aptver plašu tēmu loku un visas pasaules ģeogrāfiju. Stāstu un noveļu krājums "Stāsts par pēdām un citas fantāzijas" (pirmā publicētā grāmata pēc Nobela prēmijas saņemšanas) apvieno desmit meistarīgus, lakoniskus darbus. Katrā no tiem radīta sava unikāla un pilnīga pasaule. Tie ir stāsti par pretošanos, to varoņi neļaujas pasaules brutalitātei un cinismam, bet tā vietā iemieso drosmīgu un brīvprātīgu cilvēcību. Leklezio stāsti ir jūras un vēja pilni un pārsteidz savā daudzveidībā.

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības programma "Radošā Eiropa" un Latvijas Republikas Kultūras ministrija. Grāmata izdota ar Francijas vēstniecības Latvijā, Francijas institūta un Francijas Nacionālā grāmatu centra finansiālu atbalstu Atbalsta programmas grāmatu izdošanai ietvaros.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!