Piedalies upurēšanas rituālā! Katrs portālam "Satori" upurētais eiro palīdzēs mums cīnīties ar meliem, bezatbildību un vienaldzību.

Nosaukums: Sekss un vardarbība
Autors: Vilis Lācītis
Gads: 2018
Izdevējs: Mansards
 
 
Aktualitātes
03.12.2018

Sekss un vardarbība

Komentē
0

Pēc Viļa Lācīša radošas pauzes "Mansards" izdod nākamo autora darbu – ilgi gaidīto pirmo stāstu krājumu "Sekss un vardarbība".

Latviešu rakstnieks Vilis Lācītis kļuva pazīstams 2010. gadā, kad tika izdots viņa debijas romāns "Stroika ar skatu uz Londonu". Grāmata kļūst par visvairāk lasīto latviešu autora darbu tajā pašā gadā un nominēta Gada balvai literatūrā. Turpmāk tiek izdotas vēl trīs grāmatas: "Pamodināt Lāčplēsi" (2011), "Garais ceļš uz Hantimansijsku" (kopā ar Šmidzi Klonatanu Vāvertu, 2012) un "Amsterdamas princips" (2013).

Ilgi gaidīta atgriešanās — latviešu rakstnieka Viļa Lācīša pirmais stāstu krājums, par kuru Šmidzis K. Vāverts izteicies: "Sviestroka tā esenciālajā pirmformā, proti, grupas "Zupski Rubin", balss latviešu literatūrā — Vilis Lācītis — atgriežas pie saknēm, proti, celtniecības, un stāstu krājuma turpmākajās daļās paviesojas pansionātā, praidā, Ņūmeksikas tuksnesī, Velsā, Oksfordā, pie latviešu literātiem un pat pie Londonas kriminālajām aprindām. Un dara to viegli, nepiespiesti un eleganti — sviests plūst un burbuļo bez snobisma un cinisma. Lasītājam, lai arī nerodas vēlme identificēties ar stāstu groteskajiem un parasti ne sevišķi apdāvinātajiem varoņiem, pret viņiem pat rodas zināmas simpātijas. No šīs grāmatas ir grūti atrauties, to neizlasot līdz galam!"          

Kopš 2010. gada autora pseidonīms zināms kā literātiem, tā celtniekiem, kas atzinuši autora talantu – no izklaides līdz dzīves īstenībai vienā elpas vilcienā. Tāda ir jaunā grāmata, kuru grūti nolikt malā, nevēloties turpināt sekot celtnieku brigādes piedzīvojumiem un latviešiem, kas prieku un patikšanu par dzīvi meklē ne tikai Latvijā.  Krājumā lietota necenzēta leksika, kura, ja tiktu cenzēta, nekādi nebūtu izprotama.

Grāmata sarakstīta ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Visas Viļa Lācīša grāmatas meklē pie izdevēja apgādā "Mansards" Alberta ielā 11 vai e-veikalā – piegāde ar "Omniva" bez maksas. Jaunākā grāmata meklējama grāmatnīcās un bibliotēkās visā Latvijā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!

Ziedo "Satori" darbībai!