Nosaukums: Satori grāmatžurnāls Nr.2
Autors: Kārlis Vērdiņš, Inga Žolude, Ilmārs Šlāpins, Henriks Eliass Zēgners, Dace Vīgante u.c.
Gads: 2018
Izdevējs: Ascendum
ISBN: 978-9934-8560-6-8
Apjoms: 64 lpp.
 
 
Grāmatas
22.01.2018

Satori grāmatžurnāls Nr.2

Komentē
0

Biedrība "Ascendum" izdevusi literatūras almanahu – "Satori" grāmatžurnālu Nr.2, kas zem tēmas "Receptes" apkopo pēdējā gada svaigāko Latvijas prozu un dzeju. Tajā publicējušies tādi autori kā Kārlis Vērdiņš, Inga Žolude, Dace Vīgante u.c.

2016. gada nogalē "Satori" laida klajā grāmatžurnāla pirmo numuru, kura tēma bija plūdi. Pēc nedaudz vairāk nekā gada pie lasītājiem nonācis "Satori grāmatžurnāls" Nr.2, kas apkopo jaunāko un svaigāko Latvijas dzeju un prozu. Šoreiz grāmatžurnāla tēma jeb atslēgas vārds ir "Recepte", ar to domājot receptes šī vārda plašākajā nozīme – ēdienu vai zāļu receptes, panākumu receptes un dzīves receptes, valsts nākotnes receptes un receptes kā mākslas darba radīšanas tehnoloģiju pierakstu.

"Satori" grāmatžurnālā Nr.2 publicējies Kārlis Vērdiņš, Inga Žolude, Ilmārs Šlāpins, Henriks Eliass Zēgners, Dace Vīgante, Edvards Kuks, Raimonds Ķirķis, Haralds Matulis, Elvīra Bloma, Aivars Madris, Elizabete Lukšo-Ražinska, Lauris Veips, Kirils Ēcis, Alise Redviņa, Artis Dobrovoļskis, Ramona Indriksone. Lielākā daļa darbu tapuši ikgadējā "Satori" autoru vasaras nometnē, kas pagājušajā gadā norisinājās Aizputē, mākslinieku rezidenču centrā "Serde".

Jau šonedēļ "Satori" grāmatžurnāls nopērkams "Jāņa Rozes grāmatnīcā", grāmatu namā "Valters un Rapa", kā arī konceptveikalos "Nice Place Telpa", "Riija" un "Mr. Page". Tāpat izdevumu iespējams iegādāties, rakstot "Satori" redakcijai vēstuli uz satori@satori.lv

To izdod biedrība "Ascendum", bet izdošanai sagatavo interneta žurnāla "Satori" redakcija. Izdevuma dizainu veidojis Gatis Vectirāns, bet drukāja "Dardedze hologrāfija". Izdevums tapis ar Valtsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!