Nosaukums: Modernā māksla
Autors: Eimija Dempsija
Gads: 2018
Izdevējs: Jāņa Rozes apgāds
 
 
Grāmatas
15.10.2018

Modernā māksla

Komentē
0

"Jāņa Rozes apgādā" sadarbībā ar plaši pazīstamo izdevniecību "Thames & Hudson" klajā nācis Eimijas Dempsijas darbs "Modernā māksla". Tā ir grāmata visiem, kam patīk māksla un kas vēlas par to uzzināt vairāk, lai labāk novērtētu dažādu laikmetu mākslinieku sasniegumus. 

Grāmata sniedz ieskatu vienā no aizraujošākajiem un dinamiskākajiem periodiem mākslas vēsturē – no impresionisma 19. gadsimta nogalē līdz 21. gadsimta jaunākajiem strāvojumiem. Katrā no sešdesmit astoņu mākslas virzienu aprakstiem sniegts kodolīgs tā skaidrojums, nosaukti spilgtākie paraugi un norādīts, kurās pilsētās un muzejos atrodamas plašākās attiecīgā virziena mākslas darbu kolekcijas.

Grāmatu papildina 90 krāsu ilustrācijas

Eimija Dempsija studējusi mākslas vēsturi Hantera koledžā Ņujorkā, doktora disertāciju aizstāvējusi Kurtolda Mākslas institūtā Londonā.Viņa ir Karaliskās Mākslas biedrības locekle, raksta un veic pētniecisko darbu dažādos Londonas muzejos, arī Teita galerijā.

No angļu valodas tulkojusi Ieva Lešinska.

 

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!