Nosaukums: Lilallā un viņas pigoriņi
Autors: Evija Gulbe un Linda Lošina
Izdevējs: Zvaigzne ABC
 
 
Grāmatas
27.11.2015

Lilallā un viņas pigoriņi

Komentē
0

Apgāds "Zvaigzne ABC" izdevis rakstnieces Evijas Gulbes un mākslinieces Lindas Lošinas grāmatu un CD bērniem "Lilallā un viņas pigoriņi".

Vairāk par visu pasaulē brālis un māsa gaida tikšanos ar omīti Lilallā. Viņa prot vārīt pārsteidzoši iedarbīgu miega zapti, spēlē futbolu ar lecīgo kazu Īrisu un apspriež teātra izrādes ar inteliģento sesku Hopkinsu.

Sirsnīgi un mazliet nebēdnīgi ilustrētajā grāmatā ir piecpadsmit stāsti par mazo pigoriņu (mazbērnu) viesošanos pie omītes Lilallā. Grāmatai pievienots CD ar 15 dziesmām un to fonogrammām, kā arī nošu grāmatiņa. Dziesmu tekstu autore ir Evija Gulbe, mūzikas autore – Anita Rezevska. Dziesmas iedziedājusi koncertgrupa "Pigoriņi" un rokenrola grupa "Big Al & The Jockers".

Rakstniece Evija Gulbe un māksliniece Linda Lošina kopā radījušas vairākas grāmatas bērniem – burvīgo stāstu par palaidnīgajiem žurku puikām "Koko un Riko" un draisko krājumu "Dzejolēni", kā arī krāšņo pasaku "Bizbizmāsiņa", bet Evijas darbs ir arī dzejoļu grāmata "Ece-bece-ābece".

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!