Nosaukums: Leopards
Autors: Jū Nesbē
Izdevējs: Zvaigzne ABC
 
 
Grāmatas
18.03.2014

Leopards

Komentē
0

Apgāda "Zvaigzne ABC" sērijā "Detektīvu klubs" iznācis pasaulslavenā norvēģu rakstnieka Jū Nesbē spraigākais romāns "Leopards" – kārtējais darbs populārajā sāgā par izmeklētāju Holu. No norvēģu valodas tulkojis Ilmars Briška.

Romāns "Leopards" ir lielisks, krāšņs un skarbs detektīvs. No tālās Dienvidaustrumu Āzijas līdz nemierīgajai, karu un sacelšanos plosītajai Kongo Āfrikā un atpakaļ līdz rāmajai Norvēģijai – tās ir neparastākās vietas, kurās nokļūst šī romāna varoņi.

Pēc pēdējās izmeklēšanas un tās sagādātajām ciešanām Harijs Hols ir devies tālu prom un nevēlas atgriezties. Jau vairākus mēnešus viņš Oslo nav redzēts. Toties pilsētā saimnieko kāds cits. Kāds, kurš nogalina sievietes. Nogalina bez redzama iemesla, ievedot policiju pilnīgā strupceļā. Divas sievietes mirušas, noslīkstot pašas savās asinīs, viena – pakārta. Pie darba ķeras Kripos un Harija senais nedraugs Mikaēls Belmans. Drīz vien tiek atrasts pirmais aizdomās turamais. Vai šausmas pilsētā beigušās? Šķiet, slepkavam policistu darbošanās tikai uzsit asinis, viņš nogalina ar vēl lielāku azartu, cītīgi jauc pēdas un vienlaikus sūta policistiem zīmes, kuras ir saprotamas vienīgi viņam pašam un – varbūt! – izmeklēšanas ģēnijam Harijam Holam. Ceļā uz Honkongu dodas policijas detektīve Kaja Sūlnesa. Viņai ir tikai viens uzdevums: atrast Hariju Holu un atvest viņu atpakaļ uz Oslo. Kamēr Kaja meklē Hariju, kāds cits no Oslo dodas uz Kongo, vietu, kur atrodami Leopolda āboli un citas neparastas mantiņas.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!