Nosaukums: Kā pārvarēt niezi galvaskausā?
Autors: Sast. Artis Ostups
Gads: 2018
Izdevējs: Apgāds "Valters Dakša"
 
 
Grāmatas
17.09.2018

Kā pārvarēt niezi galvaskausā?

Komentē
0

Apgādā "Valters Dakša" iznākusi jauno dzejnieku antoloģija "Kā pārvarēt niezi galvaskausā?".

Antoloģijā iekļauti dzejnieki E. F. Kuks, Lote Vilma Vītiņa, Marija Luīze Meļķe, Raimonds Ķirķis, Anna Belkovska, Lauris Veips un Kirils Ecis, izdevuma sastādītājs un redaktors – Artis Ostups.

Artis Ostups dzejas antoloģijas priekšvārdā: "Domājot par šiem septiņiem autoriem, nāk prātā ideja un tiešs vēstījums kā laikmetīgas vērtības, kas daļēji iezīmē pretstatu dziļdomībai un filigrānai stilizācijai pēc modernisma paraugiem. Jauno autoru darbi arvien biežāk aicina uz sarunu par kādu viņiem būtisku dzīves epizodi, nemēģinot to aptumšot ar virtuozām iztēles ainām, eksistenciāliem vispārinājumiem vai elitārām kultūras atsaucēm."

"Iepriekšējā antoloģija, kas ir līdzīga šai, iznāca 1999. gadā. Tur ir publicēti Kārlis Vērdiņš, Marts Pujāts, Ingmāra Balode, Ronalds Briedis. Es pieņemu, ka tādas antoloģijas fakts nostiprina izpratni par to, kas būs tie, kas pieteiks latviešu literatūru tagad un nākotnē," par antoloģiju saka viens no tajā publicētajiem dzejniekiem, Raimonds Ķirķis.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!