Nosaukums: Īras Rozentāles darbu katalogs
Autors: Īra Rozentāle
Gads: 2018
Izdevējs: Neputns
 
 
Grāmatas
29.01.2018

Īras Rozentāles darbu katalogs

Komentē
0

Apgāds "Neputns" izdod mākslinieces Īras Rozentāles darbu katalogu.

Kataloga tekstu autori ir Īra Rozentāle, Rita Šmagre-Žīgure. Dizaina aurtore Inese Hofmane.

"Katram cilvēkam dzīvē pienāk brīdis, kad ir vēlme atskatīties uz paveikto. Gleznotājs šajā nolūkā var iekārtot ļoti plašu izstādi, bet to var darīt arī savādāk," tā Īra Rozentāle.

Īra Rozentāle ieguvusi maģistra grādu Latvijas Mākslas akadēmijā, studējot doktorantūrā, apceļo Eiropas mākslas metropoles, rīko izstādes Latvijā un pasaulē. Īras Rozentāles darbi atrodami muzeju, galeriju un privātajās kolekcijās. Māksliniece konsekventi pievērsusies abstraktajai mākslai un dēvēta par abstraktās formas meistari ar izkoptu krāsas un faktūras valodu.

Grāmatā apkopoti mākslinieces darbi no pašiem pirmajiem līdz 2017. gadā tapušajiem. Izdevumu papildina tekstu tulkojums angļu valodā, mākslinieces CV un darbu saraksts, kā arī bibliogrāfija.

Apjoms: 244 lpp, cena "Neputna" galerijā: 25 EUR. Atbalsta: SIA "Alfor", "SIA "Jaunmīlgrāvja ostas kompānija", nodibinājums "Jaunrades fonds", biedrība "Laikmets".

Grāmatu var iegādāties "Neputna" galerijā Tērbatas ielā 49/51, labākajās Latvijas grāmatnīcās, kā arī interneta veikalā www.neputns.lv.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!