Nosaukums: Ērika un bailes
Autors: Juris Petraškevičs
Gads: 2018
Izdevējs: Liels un mazs
 
 
Aktualitātes
06.12.2018

Ērika un bailes

Komentē
0

Bērnu grāmatu izdevniecībā "Liels un mazs" izdota mākslinieka Jura Petraškeviča bilžu grāmata "Ērika un bailes".

Ērikai līdzās dzīvo Bailītes - mazas būtnes, kas slēpjas mājā un dārzā un labprāt spēlē ar Ēriku paslēpes un baidīšanās spēles. Bet līdz ar Negaisu ierodas patiesi lielas Bailes! Tomēr tieši Bailes palīdz Ērikai ļoti, ļoti saņemties un jozt pa taciņu, pāri peļķēm, garām krūmiem, uz priekšu vien! Jo nekas cits nenes tik ātri uz priekšu kā lielās Jožambailes!

Šī poētiskā bilžu grāmata mudina apdomāt, kā vienmēr mainīgās emocijas ik brīdi ietekmē cilvēka pasaules izjūtu un uzvedību, cik trausla ir robeža starp bailēm un drosmi. Izmantojot drosmīgas krāsas, leņķus, tekstūras un perspektīvas Juris Petraškevičs ļauj lasītājam just visu, ko jūt grāmatas galvenā varone Ērika.

Jura Petraškeviča mākslinieciskajā rokrakstā saplūst bērnišķīga radošā brīvība ar lielu pieredzi - viņš ir viens no pazīstamākajiem un respektētākajiem Latvijas grāmatu māksliniekiem, kura ietekmē izveidojusies vesela jauno ilustratoru paaudze. "Ērika un bailes" ir Petraškeviča debija kā bērnu grāmatas teksta autoram.

Juris Petraškevičs jau iepriekš ilustrējis "Liels un mazs" izdotās grāmatas "Māsa un brālis" un "Trīs draugi vienas upes krastā", kas izdota arī angļu valodā.

Grāmata izdota ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Ar visām izdevniecības "Liels un mazs" grāmatām var iepazīties mājaslapā, par vislabāko cenu tās iespējams iegādāties gan izdevniecības birojā Tērbatas ielā 49/51-12, gan mājaslapā. Grāmatas pieejamas arī visos lielākajos grāmatu veikalos, kā arī veikalā "M50", kultūrpreču mājā "NicePlace", grāmatnīcā "Mr Page" un citviet.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!