Nosaukums: Attēlu vēsture bērniem
Autors: Deivids Hoknijs, Mārtins Geifords
Gads: 2018
Izdevējs: Jānis Roze
 
 
Grāmatas
20.09.2018

Attēlu vēsture bērniem

Komentē
0

Apgādā "Jānis Roze" iznākusi Deivida Hoknija un Mārtina Geiforda grāmata "Attēlu vēsture bērniem", kas aicina jaunos lasītājus iepazīt mākslas vēsturi, sākot ar pirmajiem zīmējumiem uz alu sienām un beidzot ar attēliem, ko mūsdienās veidojam datoros un telefonu kamerās.

Gluži tāpat kā populārajā grāmatā pieaugušajiem "Attēlu vēsture", arī šajās lappusēs lasāmas pasaulslavenā mākslinieka Deivida Hoknija sarunas ar rakstnieku Mārtinu Geifordu – viņi abi prot runāt par mākslu vienkārši, skaidri un iedvesmojoši. Rouzas Bleikas ilustrācijas krāšņi un asprātīgi papildina abu autoru teikto, dzīvi un atraktīvi skaidro mākslas vēstures faktus jaunajiem lasītājiem.

Deivids Hoknijs ir viens no visslavenākajiem un populārākajiem mūsdienu māksliniekiem. Mārtins Geifords ir mākslas kritiķis un grāmatu autors.

Renātes Punkas tulkojums latviešu valodā, Rouzas Bleikas ilustrācijas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!