Tu esi atbildīgs par to, ko tu lasi. Palīdzi savākt 20 000 eiro līdz 16. novembrim.

 
Aktualitātes
16.05.2013

"Satori.lv" muzeju naktī tulkos sapņus kopā ar Kursīti, Stabingi un Tigulu

Komentē
0

Interneta žurnāls Satori.lv Muzeju naktī 18. maijā pulcēs sapņotājus uz naksnīgi zinātnisku konferenci Raiņa un Aspazijas mājā, Baznīcas ielā 30.

"Satori zaļie sapņu stāsti: zinātniska nakts konference par sapņu dabu" noritēs neierastā gaisotnē, kur tiks prezentēta "Mazo sapņu grāmatiņa", tulkoti Raiņa sapņi un Satori.lv autori dalīsies ar nosapņoto. Muzikālu pavadījumu 1001 nakts noskaņās solījis radīt Raimonds Tiguls hanga un saksofona duetā ar Arti Gāgu.

Jaunākie sapņotāji tiks aicināti uz bērnu konferenci jau plkst. 19.00 – 21:00, kad notiks "Mazo sapņu grāmatiņas" atvēršana. Tajā savus sapņus aprakstījuši Satori.lv jaunākie autori līdz desmit gadu vecumam. Krāsojamās grāmatas ilustrācijas veidojis mākslinieks Reinis Pētersons, un to bez maksas varēs saņemt ikviens Raiņa un Aspazijas mājas viesis.

No 21.00 – 22.00 Rainis lasīs savu sapņu pierakstus. Diskusijā par šo sapņu iespējamajiem tulkojumiem iesaistīsies psihoterapeits Ansis Jurģis Stabingis un literatūrzinātniece Janīna Kursīte.

No 22.00 – 00.00 savus sapņus lasīs un stāstīs Satori autori.

Visa vakara garumā Aspazijas istabiņā sapņu tulks aicinās ikvienu apmeklētāju saņemt skaidrojumu nosapņotajam, bet muzeja saimniece Gaida Jablovska iepazīstinās viesus ar Raiņa un Aspazijas dzīvokļa noslēpumainākajiem stūrīšiem.

Viesi aicināti ņemt līdzi groziņus.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0
Ziedo "Satori" darbībai!