Aktualitātes
16.04.2018

"Sansusī" izsludina piekto festivālu un aicina uz vakaru Rīgā

Komentē
0
Saglabā

Festivāls "Sansusī" izsludina piekto festivālu, kas šogad notiks no 10. līdz 12. augustam, un aicina uz "Sansusī" vakaru Rīgā, kas 27. aprīlī pirmo reizi notiks jaunajā Rīgas mājvietā "Tu jau zini Kur" biedrības "Free Riga" paspārnē esošajā radošajā kvartālā Tallinas ielā 10.

"Sansusī" vadītājs Armands Siliņš: "Festivāla piektajā gadā esam sagādājuši sev dāvanu. Beidzot esam tikuši arī pie pastāvīgas "Sansusī" filiāles Rīgā, un tagad regulāri visa gada garumā šajā vietā piedāvāsim klausītājiem gan jau ierasto formātu "Sansusī" vakars Rīgā koncertus, gan aicināsim uz viesizrādēm no citām zemēm, gan kopā ar saviem radošajiem domubiedriem rādīsim Rīgā tapušus kopdarbus."

Jaunajā "Sansusī" Rīgas filiāles "Tu jau zini Kur!" pirmajā notikumā:

  • 19.00 – abu bāru atkorķēšana (un ēdieni no "Terapijas")
  • 20.00 –  kontrtenora Jana Jakuba Monovida (Polija) solokoncerts ar Beātu Šebesčiku pie klavierēm
  • 21.30 – objektu teātris "Strange deth and perfect bodies" (work in progress) – nākotnes arheologi, kas veido attiecības ar mūsdienu objektiem. Mentors – Dāvids Džovanzana.
  • 22.30 – atgriešanās IV festivāla "Sansusī" notikumā – Ata Jākabsona un Annas Ķirses izstādē/performancē "Dvēseles tumšā nakts" caur Toma Harjo īsfilmu
  • 23.00 – "Pianistu Kautiņi Bāros" ar Agnesi Egliņu un Rihardu Plešanovu
  • 00.30 – "Divdesmit Minūšu Diskotēka" ar Platonu Buravicki

Biļetes uz "Sansusī" vakaru maksā 12,00 eiro un ir iegādājamas šeit.

Piektais festivāls "Sansusī" Aknīstes novada brīvdienu mājas "Susēja" teritorijā viesus gaidīs no piektdienas, 10. augusta, plkst. 17.00, atklāšanu ieskandinot ar koncertu plkst. 19.00. Noslēguma koncerts svētdien, 12. augusta pēcpusdienā. Kā ierasts – festivāla programmu varēs uzzināt tikai festivāla pirmajā dienā.

Arī šogad tie, kas vēlas piedzīvot garāku "Sansusī", tiek aicināti uz festivāla "celšanas" nedēļā – no pirmdienas, 6. augusta. Brīvprātīgos palīgus gaidīs sagatavošanās darbi, ugunskura koncerti un radošās darbnīcas. Brīvprātīgo pieteikšanās e-pastā: uldism@gmail.com. Biļetes uz festivālu un koncertu nopērkamas internetā.

Festivāla sākotnējā biļešu cena (līdz Vasaras saulgriežiem) 35,00 eiro. Bērniem līdz 7 gadu vecuma – bez maksas, no 7 līdz 14 gadu vecumam – 3,00 eiro.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!