Aktualitātes
10.01.2019

Regnārs Vaivars piedāvā jebkuram apgūt režijas pamatus

Komentē
0
Saglabā

No 5. februāra Rīgā, Eduarda Smiļģa Teātra muzeja telpās, interesenti varēs praktiskā ceļā apgūt teātra režiju aktiera un režisora Regnāra Vaivara vadībā.

"Režijas profesijas apgūšanas vienīgais noslēpums ir režisēt. Režisēt. Aplauzties. Pamēģināt vēl vienu reizi. Varbūt pat otro reizi. Un vairs neaplauzties. Un vairs neaplauzties nekad. Tāpēc teorija lai paliek kritiķiem! Teātra vēsture – teātra vēsturniekiem. Stāsti no režisora dzīves – krogu apmeklētājiem. Es jums varu iemācīt, kā aplauzties, lai nekad pēc tam vairs neaplauztos," par jauno kursu stāsta pats Regnārs Vaivars.

Kursu organizē "Rīgas aktieru studija", un tas paredzēts cilvēkiem ar minimālām vai bez priekšzināšanām. Plānots, ka tas notiks no 5. februāra līdz 12. martam ar pieteikšanos līdz 23. janvārim, rakstot uz e-pastu info@rigasaktierustudija.lv. Cena par visu kursu ir 250 eiro, un, kā vēsta informācija kursa mājaslapā, atlikušas vairs tikai brīvas 2 vietas.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!