Aktualitātes
17.11.2017

Pieci ieteikumi kulturālām svētku brīvdienām

Komentē
0

Svētku brīvdienās iesakām apmeklēt gaismas festivālu "Staro Rīga", novērtēt jauno dokumentālo filmu "Astoņas zvaigznes", kā arī iepazīt igauņu dzeju.

  1. No šodienas līdz pirmdienai Rīgā norisināsies jau 10. gaismas festivāls "Staro Rīga", kurā dažādās galvaspilsētas vietās būs skatāmi 35 gaismas objekti – gan vietējo un starptautisko mākslinieku instalācijas un projekcijas, gan izgaismotas ēku fasādes.
  2. Sestdien Latvijas dzimšanas dienu iesakām nosvinēt Rīgas Kultūras centrā "Iļģuciems", kur norisināsies koklētājas Laimas Jansones koncerts "Latvijai azotē". Tajā mūziķe izpildīs savu oriģinālmūziku un latviešu tautas dziesmu aranžijas, kuras veidotas un pieskaņotas tieši tradicionālajām koklēm.
  3. Savukārt kinoteātris "Splendid Palace" 18. novembri atzīmēs ar režisora Askolda Saulīša latviešu strēlniekiem veltītās dokumentālās filmas "Astoņas zvaigznes" pirmizrādi.
  4. Svētdien vērts doties Žaņa Lipkes memoriāla rīkotajā ekskursijā "Pagrīdes Rīga". Tajā varēs iepazīt vietas, kur nacistu okupācijas laikā drosmīgi un nesavtīgi rīdzinieki slēpa ebrejus, kuriem draudēja droša nāve.
  5. Svētku brīvdienas iesakām noslēgt "NicePlaceTELPA", kur pirmdien notiks latviešu un igauņu dzejas vakars. Tajā uzstāsies Veronika Kivisilla, fs un Indreks Kofs no Igaunijas, kā arī Inga Gaile, Valts Ernštreits un Krišjānis Zeļģis no Latvijas.
Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0