Piedalies upurēšanas rituālā! Katrs portālam "Satori" upurētais eiro palīdzēs mums cīnīties ar meliem, bezatbildību un vienaldzību.

Foto: Ģirts Raģelis
 
Aktualitātes
03.12.2018

Lidostā "Rīga" atvērta "audioduša" ar latviešu rakstnieku darbiem

Komentē
0
Saglabā

Biznesa informācijas centrā "Magnetic Latvia" Starptautiskās lidostas "Rīga" C izlidošanas sektorā laikā no 3. decembra līdz 3. janvārim ikviens interesents aicināts uz Latvijas literatūras mēnesi, ko organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar literatūras eksporta platformu "Latvian Literature" un biedrību "Ascendum". Nobaudot siltu dzērienu, iespējams pāršķirstīt kādu no latviešu autoru grāmatu tulkojumiem, atvilkt elpu "audiodušā" un izpildīt #iamintrovert kampaņas ietvaros radīto interaktīvo testu.

Latvijas literatūrai šis ir bijis īpašs gads – spoža dalība Londonas grāmatu tirgū kā vienai no viesu valstīm, kā arī ārvalstīs iznākuši vairāki desmiti latviešu literatūras darbu tulkojumu kopumā 25 valodās. Tam par godu biznesa informācijas centrā "Magnetic Latvia" lidostā "Rīga" literatūras mēneša ietvaros iespējams palasīt kādu no tulkojumiem, kā arī izpildīt testu "Kāda tipa introverts tu esi?" un nofotografēties uz sev atbilstošas Latvijas dabas ainavas fona ar kāda latviešu autora citātu uz mēteļa muguras. "Tieši šādu aktivitāti īstenojām šogad Londonas grāmatu tirgū. Cilvēkiem ļoti patika, tāpēc nolēmām to padarīt pieejamu arī Latvijas iedzīvotājiem un viesiem. Liels paldies LIAA par šo ideju un uzaicinājumu!" stāsta platformas "Latvian Literature" vadītāja Inga Bodnarjuka-Mrazauskas.

Stendā izvietotajās "audiodušās" būs iespēja, pasēžot zem skaņu lietus, noklausīties kādu no Annas Auziņas, Ineses Zanderes, Kārļa Vērdiņa, Arvja Vigula, Eduarda Aivara, Ingas Gailes, Katrīnas Rudzītes, Krišjāņa Zeļģa un citu Latvijas mūsdienu autoru darbiem. ""Audioduša" ir oriģināls veids, kā prezentēt savu valsti, uzņēmumu, pasākumu vai produktu gan vietējiem iedzīvotājiem, gan viesiem, tādēļ esam gandarīti par tās izvietošanu biznesa informācijas centrā "Magnetic Latvia", kur atbilstoši mēneša tematikai ikvienam interesantam būs iespēja iepazīt latviešu dzejas un prozas autordarbus un to atdzejojumus angļu valodā," stāsta biedrības "Ascendum" valdes priekšsēdētāja Zaiga Pūce.

Biznesa informācijas centra "Magnetic Latvia" Starptautiskajā lidostā "Rīga" mērķis ir uzrunāt lidostas un Latvijas viesus, sniedzot pirmo iespaidu par Latviju kā daudzpusīgu, modernu, inovatīvu un uz attīstību orientētu Eiropas valsti. Tā ir plaša reprezentabla telpa, kurā gaidīti viesi ir gan Latvijas, gan ārvalstu uzņēmēji un tūristi.

Biznesa informācijas centrs "Magnetic Latvia" atrodas "C" izlidošanas sektorā, un tā darba laiks ir katru dienu no plkst. 10:00 līdz 19:00.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!

Ziedo "Satori" darbībai!