Aktualitātes
30.10.2013

Leļļu teātris izsludina lugu konkursu "Kā Brālītis Trusītis uzvarēja Lauvu"

Komentē
2
Saglabā

Latvijas Leļļu teātris izsludina jaunu lugu konkursu "Kā Brālītis Trusītis uzvarēja Lauvu" ar mērķi veicināt Latvijas bērnu dramaturģijas attīstību un stimulēt jaunu darbu tapšanu. Labāko konkursam iesniegto darbu Latvijas Leļļu teātris izmantos jaunas izrādes iestudēšanai un to iekļaus aktīvajā izrāžu repertuārā.

Konkursa nolikumā teikts, ka lugas sižeta pamatā jāizmanto afrikāņu tautas pasaka "Kā Brālītis Trusītis uzvarēja Lauvu", ietverot pasakas galvenos tēlus, to attiecības un sižeta pagriezienus. Konkursā iesniegto darbu vērtēšanā piedalīsies Latvijas Leļļu teātra repertuāra padome. Darbi tiks vērtēti pēc mākslinieciskajiem kritērijiem, ņemot vērā to oriģinalitāti, literārās un dramaturģiskās kvalitātes, piemērotību muzikālās izrādes iestudēšanai, atbilstības leļļu teātra specifikai, kā arī piemērotību bērnu auditorijai no trīs gadu vecuma.

Darbs jāiesniedz Latvijas Leļļu teātrī līdz 2014. gada 28. februārim. Papildinformāciju par konkursa nolikumu var iegūt teātra interneta mājaslapā.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
2

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!