Aktualitātes
21.04.2018

Kristians Brekte atver tetovēšanas salonu

Komentē
0
Saglabā

Sākot ar 26. aprīli, mēneša garumā galerijas "Bastejs" telpās darbosies Kristiana Brektes tetovēšanas salons "BREKTE666TATTOO".

Izstāžu telpu pārvēršot par salona repliku un to piepildot ar gleznojumiem, fotogrāfijām un skulptūrām, kas iekļaujas klasiskai tetovēšanas studijai tuvā interjerā, pats mākslinieks ieņems tetovētāja lomu. Jebkuram apmeklētājam pēc pieraksta tiks sniegta iespēja iegūt Brektes izpildītu tetovējumu ar savu asinsgrupu.

Izstādes anotācija vēsta: "Vēsturiski simbols gotiskā rakstā kreisās rokas iekšpusē ticis plaši pielietots kara apstākļos pagājušā gadsimta pirmajā pusē un šajā gadījumā izvēlēts ilustrējot sākotnējo tetovējumu būtību, kas, līdzīgi kā graffiti uz ēku fasādēm, kalpo kā saziņas līdzeklis ar apkārtējo vidi un līdzcilvēkiem.

Atskatoties un laikiem, kad caur iegrieztām vai ietetovētām zīmēm sazinājās kā cilšu, tā cietuma grupējumu starpā, šobrīd šis rituāls drīzāk vēstī par cilvēka personību, un viņa refleksijām par to, kas viņš ir, nevis kas viņu definē. Tetovēšana, līdz ar tās pieejamību un sabiedrības attieksmes maiņu, kļuvusi par daļu no popkultūras un par ierastu ikdienas sastāvdaļu, kuru, tāpat kā modi, diktē trendi."

Lai pieteiktos uz tetovēšanas seansu, nepieciešams rakstīt uz brekte666tattoo@gmail.com (pakalpojums pieejams bez maksas jebkuram pilngadību sasniegušam interesentam).

Salons darbosies līdz š.g. 26. maijam.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!