jurniece
pirms 5 mēnešiem
"No valsts skatupunkta raugoties, dzimstība ir
veicināma, lai stiprinātu ģimenes
vērtību apziņu
valstī un depopulācijas apstākļos nodrošinātu
Latvijas
tautas ataudzi."
Man gan vienmēr licies, ka ne jau dzimstība stiprina ģimenes vērtību apzināšanos, bet tieši otrādi, ģimenes vērtību un ģimenes kā vērtības apzināšanās veicina dzimstību. Un depopulācijas apstākļos principā nevar notikt "ataudze". Jo, kā saprotu, depopulācija ir situācija, kad mirstība pārsniedz dzimstību, bet ataudze ir pretējs process. Tipisks gudru terminu virknējums, kas patiesībā ir bezjēdzīgs. Dzimstība ir veicināma tāpēc, ka tas principā ir Latvijas kā valsts izdzīvošanas jautājums gan fiziski, gan ekonomiski. Un būtībā visiem pārējiem mērķiem būtu jābūt pakārtotiem šim.

jurniece
pirms 5 mēnešiem
Dokuments, kurā attiecībā uz cilvēku tiek izmantoti tādi termini kā "dzīvildze un ataudze" un kur termins "izaicinājums" tiek lietots apzīmējot risināmo problēmu vai novēršamo trūkumu principā nešķiet nopietns. Ir skaidrs, ka uzsvars ir uz formu(ārišķīgiem un pēc iespējas smalkākiem formulējumiem) nevis saturu.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!