Aktualitātes
14.08.2018

Grāmatnīcā "Jānis Roze" varēs pielaikot Latvijas rakstnieku citātus

Komentē
0
Saglabā

No 14. augusta līdz pat septembra beigām grāmatnīcā "Jānis Roze" lielveikala "Spice" 2. stāvā norisināsies īpaša akcija "Introvertā garderobe", kas tiek organizēta sadarbībā ar eksporta platformu "Latvian Literature". Akcijas laikā apmeklētājiem būs iespēja gan izpildīt aizraujošu testu, gan nofotografēties ar Latvijas dzejnieku un rakstnieku daiļdarbu citātiem uz Baltijas jūras fona.

Jau vēstīts, ka šī gada aprīlī Latvija kopā ar Lietuvu un Igauniju bija Londonas grāmatu tirgus (The London Book Fair) goda viesu statusā. Popularizējot Latvijas literatūru angliski runājošajās zemēs un citos starptautiskajos tirgos, tika uzsākta reklāmas kampaņa "#iamintrovert", kas runā par Latvijas autoriem kā introvertiem ar bagātu iekšējo pasauli. Grāmatnīcas "Janis Roze" telpās tirdzniecības centrā "Spice" jebkuram apmeklētājam būs iespēja piedalīties akcijā "Introvertā garderobe", kas bija daļa no "#iamintrovert" kampaņas Latvijas stendā Londonas grāmatu tirgū.

Grāmatnīcā "Jānis Roze" būs daļa no šī gada garderobes Latvijas stendā Londonas grāmatu tirgū. "Mēs sākām ar mēteļiem un Baltijas jūras foto sienu pagājušajā gadā, bet no šī gada klāt nācis introvertu tests," stāsta platformas "Latvian Literature" vadītāja Inga Bodnarjuka-Mrazauskas. Sākumā apmeklētāji tiks aicināti planšetē izpildīt testu "Kāda tipa introverts tu esi?", bet pēc tam nofotografēties mētelī ar kādu no Latvijas autoru citātiem angļu valodā uz Baltijas jūras fona. "Garderobē pieejami to autoru citāti, kuri šogad pārstāvēja Latvijas valsti Londonas grāmatu tirgū vai arī kuriem šajā laikā Lielbritānijā ir iznākusi grāmata – Nora Ikstena, Luīze Pastore, Kārlis Vērdiņš, Jānis Joņevs un citi," stāsta Bodnarjuka-Mrazauskas.

Grāmatnīcā "Jānis Roze" būs arī iespēja iegādāties daļu no Latvijas autoru grāmatām, kas pagājušajā un šajā gadā iznākušas Lielbritānijā. Tāpat apmeklētāji savā īpašumā varēs iegūt platformas "Latvian Literature" īpašā dizaina kreklus, kas veidoti sadarbībā ar aktrisi un dizaineri Madaru Botmani, kā arī publicistes Anetes Konstes un mākslinieka Reiņa Pētersona radīto komiksu grāmatu ar Latvijas introvertā autora ikdienas dzīves ainām "Life of I."

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!