Aktualitātes
27.12.2018

Gaidāmais LMA Karnevāls sauksies tāpat kā pirms 90 gadiem

Komentē
0
Saglabā

2019. gada 1. februārī 81. reizi notiks Latvijas Mākslas akadēmijas karnevāls. Tas tiek rīkots Mākslas akadēmijas simtās jubilejas noskaņās, tāpēc tam dots nosaukums "Sumpurņa pils" – tāds pats, kāds tas bija 1929. gadā.

Kā informē karnevāla rīkotāji, šogad tas kļūs vēl plašāks: atkal vēsturiski atverot pasākumam akadēmijas sirdi – Lielo aulu, kā arī jauno korpusu. Šobrīd jaunie mākslinieki sākuši zīmēt skices, lai piedalītos mākslas objektu konkursā. Karnevāls apvienos sevī dažādas mākslas jomas – mūziku, deju, videomākslu, instalācijas, glezniecību un performances mākslu.

Kopumā darbosies desmit pieturvietu, kas piedāvās gan mūziku, gan kino. Uz skatuvēm uzstāsies grupas "Oranžās brīvdienas", "Martas asinis", kā arī reperis ansis. Pilna pasākuma programma tiks izsludināta vēlāk.

Biļetes tirdzniecībā būs pieejamas janvārī. Ieeja karnevālā ir no 18 gadu vecuma – pie ieejas tiks pārbaudīti personu apliecinošie dokumenti. Katrs akadēmijas students vai absolvents, uzrādot studenta apliecību vai diplomu, var iegādāties vairākas biļetes sev un saviem draugiem.

Karnevāla norises laiks 1. februārī no pulksten 20.00 līdz 05.00.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!