AkmensRedaktorss
pirms 2 gadiem
Es nelasu un nepērku tupas grāmatas un nerakstu par tām internetā pēc tam demonstrējot kāds es superintelektuāls un kāda tā grāmata idiotiska.
Tas par snobismu.

Nezinu kā par snobu kļūst, bet katru sekundi pasaulē iznāk pa pāris grāmatām. Latvijā laikam pārāk maz iznāk, jo ja iznāktu daudz, tad varbūt būtu arī kāda par kuru ir vērts rakstīt recenziju tādam salīdzinoši (ar Demakovu LOL) respektējamam teorētiķim kā Taurens.

Par grāmatām.
Jūs varbūt savā jauneklībā vēl neesat apguvusi prasmi pa gabalu atpazīt grāmatas, kuras ir no sērijas "nav jālasa", jo nav neviena iemesla, lai to darītu: ne izdevējs, ne autors, ne satura rādītājā redzētais, ne pa diagonāli pārskatot ieraudzītais. Ja nav pieredzes, tad varu dot padomiņu, tikai viena grāmata no tūkstoša (labākajā gad.) būs lasīšanas vērta ar tik ļoti krāsainu vāciņu (tas, lai Jūs pakaitinātu).

skudriņa Tipa
pirms 2 gadiem
Vai tik jūsu komentārs nav no sērijas "Neesmu lasījis, bet ir viedoklis"!
Grāmata ir izklaidējoša, tā arī to vajadzētu uztvert. Zemsvītras grāmatas nosaukums mierīgi varētu būt "Sekss un lielpilsēta viesojas mākslas pasaulē". Grāmatā uzrakstīto nekādā gadījumā nevajadzētu uzlūkot kā - īsto un vienīgo patiesību. Visbiedējošākais ir tas, ka,iespējams, pavisam drīz mūsu jaunās mākslas kritiķes sāks citēt un atsaukties uz šo "grālu". Lūk, te nu mums visiem jātur acis vaļā, nevis jābubina par snobisma balodīti.

akmens redaktors
pirms 2 gadiem
Tad nu atrotī piedurkni vienu un tad otru un sāc. Kā minimums puse no Neputns izdevumiem būtu jāvētī . Arī Taurens salūzis gudrības nastas priekšā iemantojot snobismu. Rīgas Laiks komentāru sadaļā tas pats: autors atrod kaut kādu uzskatāmu muļķību citātā vai gadijumā un publicē pašapmieriāto snobisma balodīti.

Beze
pirms 2 gadiem
Kādas šausmas! Lai es lasītu "tupas" grāmatas? Dievs nedod tādu kaunu!
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!