Gunta Klivere
pirms 8 mēnešiem
Lai kaut ko darītu sabiedrības labā, nav vajadzīga neviena partija. Tikai drusku veselā saprāta, brīva laika un naudas. Varbūt pat naudu nevajag- pietiek ar apziņu, ka viss apkārt ir tāds, kādu mēs to vispirms izdomājam, un tad izveidojam.

dzimmijs13
pirms 8 mēnešiem
Jā, jāpiekrīt autorei, un paldies par rakstu.
Vien atļaušos atgādināt ka mūsu rakstošo inteliģentu publiskajā telpā puse no tiem amerikāņu aktīvistiem klasificēti - īsumā - par muļķiem.
Bet par to kāpēc šeit Latvijā cilvēki neiesaistās partiju aktivitātēs - nav partijas. Ja jau politiķi maina partijas kā zeķes, staigā no vienas uz otru - tad, principā iznāk ka lai būtu ilgstoša aktivitāte, jāpiesaistās nevis partijai, bet konkrētam politiķim. Kā Romas klientūra. :) Protams, absurdi. Nevalstiskās? Te grupas dalās divās daļās - muļķi, un gudrie kuri apgūst mūsu mīļās Eiropas finansējumu. Muļķu grupas ir mazskaitlīgākas (maigi izsakoties), gudrie tās noliek kā... nu, visos iespējamajos apzīmējumos, savukārt gudro grupas samērā amorfi veidojumi, transformējas mainoties apgūstamā finansējuma modelim. Ak jā, tomēr ir vēl grupa - tā dēvētie krievvalodīgie aktīvisti, bet tas cits stāsts. Cits finansējums.
Tā ka bēdīgi ar tām nevalstiskajām!
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!