Aktualitātes
04.04.2019

"Čipsis un Dullais" laiž klajā klipu ar neredzētiem kadriem no filmas "Blakus"

Komentē
0
Saglabā

"Čipsis un Dullais", kuri sevi dēvē par jaunā viļņa šlāgera grupu, klausītājiem piedāvā jaunu dziesmu "Neizmet sirdi" un tās videoklipu, kas veidots no filmā "Blakus" neizmantotajiem kadriem.

Dziesma "Neizmet sirdi" līdz šim nav izpildīta nevienā koncertā un dzirdama tikai režisores Alises Zariņas filmā "Blakus". Filma kalpoja kā mudinājums duetam pabeigt dziesmu, un no "Blakus" fragmentiem veidots arī "Neizmet sirdi" video, ko var uzskatīt par pirmo oficiālo grupas "Čipsis un Dullais" videoklipu. "Neizmet sirdi" ir par to, ka lietas dzīvē ir jālabo, un tā būs atrodama grupas topošajā otrajā studijas albumā. Dziesmas apstrādē un papildus vokālā ir iesaistīta visa Kārļa Butina ģimene. Dziesma pieejama "Spotify" un citos populārākajos straumēšanas servisos.

"Ir pavasaris, nāk vasara, ir iespēju laiks!" atgādina grupa un visiem novēl: "Mīlēts nav zaudēts!"

Grupa "Čipsis un Dullais" pastāv jau četrpadsmit gadus un šajā laikā ir izdevusi vienu studijas albumu "P.S. Es tevi mīlu", uzstājas Latvijas klubos un festivālos, kā arī 2016. gadā saņēma "Alternative.lv" gada balvu kā "Alternatīvākā grupa". Tautā iemīļotās dziesmas "Asaras" un "Kad meitene skumst" katra vietnē "Youtube" tuvojas 200 tūkstošu klausījumu atzīmei.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!