Ziņu arhīvs

Foto: Matīss Markovskis

Teātra muzejā notiks tikšanās ar režisoru Vladislavu Nastavševu

Ceturtdien, 20. aprīlī plkst. 18:00 Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzeja ciklā "Sarunas Smiļģa kabinetā" notiks tikšanās ar režisoru Vladislavu Nastavševu.

Režisors un komponists Vladislavs Nastavševs iestudējis skatītāju un kritiķu atzinību iemantojušas izrādes "Peldošie un ceļojošie", "Cerību ezers", "Tumšas alejas", "Jūlijas jaunkundze", "Asins kāzas" un citas, kā arī 2015./2016. gada sezonā saņēmis "Spēlmaņu nakts" balvu kā labākais režisors. 20. aprīlī ar režisoru sarunāsies muzeja vadītājs, profesors Jānis Siliņš.

Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzeja pasākumu cikls "Sarunas Smiļģa kabinetā" norisinās jau trešo sezonu un šogad katra mēneša trešajā ceturtdienā no plkst. 18:00 līdz 19:30 tā ietvaros notiek tikšanās ar spilgtām Latvijas teātra personībām, kas savā mākslinieciskajā darbībā pierāda Eduarda Smiļģa proponēto klasisko trīsvienību: Skaidrība. Vienkāršība. Kaislība. Nākamās sarunas paredzētas ar aktrisi Lāsmu Kugrēnu un citiem māksliniekiem.

Biļešu cenas: pieaugušajiem 4 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem 2 eiro.Piedalies diskusijā

Lai komentētu, lūdzu, autorizējieties!
Reģistrēties  |  Aizmirsu paroli
Ienāc ar
FB Twitter


Parakstīties uz Satori jaunumiem
Kultūras Ministrija vkkf

Aktualitātes