Sarunas

Foto: Ģirts Raģelis

Pikaso: Es negribu dusmoties

Repa mūziķis Jānis Lipšāns ir labāk zināms ar skatuves vārdu Pikaso. Šogad viņš piedalījās Eirovīzijas nacionālās atlases konkursā "Supernova", taču ceļazīmi uz starptautisko konkursu neieguva. Mēs tikāmies ar Jāni, lai parunātu par to, kas īsti ir reps, kādam tam jābūt un no kurienes tas atnāk pie viņa. Intervēja Ilmārs Šlāpins, video: Ģirts Raģelis. Paldies par telpām "Roberts's Books".Piedalies diskusijā

Lai komentētu, lūdzu, autorizējieties!
Reģistrēties  |  Aizmirsu paroli
Ienāc ar
FB TwitterPēdējie komentāri

 • akmens  

  2017. gada 14. aprīlī, plkst. 16:30

  Es dievinu Pikaso, jo vinsh maaceeja visdaargaak pasaulee paardot elljas!!!

 • E. F. Kuks  

  2017. gada 5. aprīlī, plkst. 17:52

  Bija bail, ka dzirdēšu LV atklausītu domu, ka boom-baps ir "īsts" un pārējais nav, bet tik tālu neaizgāja. Bažas pēc "real recognize real" ir tāda, ka autentiskums bieži noliedz dienvidnieku repu kā mazāk vērtīgu, stulbāku vai kulturāli plānu, kaut arī dienvidi vismaz ASV kontekstā pēdējos 10 gadus ir aktuālākie. Neko daudz piebilst nevaru, jo video intervija šos tematus plašāk neizskatīja. Prieks dzirdēt, ka top jauna LVHH dokumentālā filma; ja nu kādam interesē, 2008. g. iznāca "Pāris vārdos", kas brīvi pieejama YouTube un kur sastopamas intervijas ar 2000. gadu vidus LVHH aktuālajiem māksliniekiem.

Parakstīties uz Satori jaunumiem
Kultūras Ministrija vkkf

Dienas citāts

 • Cilvēki man patīk vairāk par viņu principiem. Cilvēki bez principiem man patīk vairāk par visu pasaulē.

  Oskars Vailds

Iesakām

 • 2016. gada 29. februārī, plkst. 6:50

  Māris Zanders: "Zviedru galds" politikā (1)

  Ar jaunu sparu uzvirmojusī diskusija par stingrākiem kritērijiem politiskajām partijām (lielāks obligātais biedru skaits, pastāvēšanas ilgums) ir bezjēdzīga. Jo tai nav nekāda sakara ar politikas kvalitāti.

 • 2014. gada 29. aprīlī, plkst. 3:55

  Krista Burāne: Būt par mākslinieku ir ļoti grūti (4)

  Neilgi pirms pirmizrādes mēs satikām dokumentālās filmas "Māra" režisori Kristu Burāni, lai pajautātu, ar ko filmas varone Māra Ķimele ir unikāla un vai šī filma kaut kādā ziņā nav arī par pašu tās autori.

 • 2013. gada 13. martā, plkst. 9:01

  Santa Remere: Tontegodes brīnišķīgais ceļojums

  Filmu kopumā var raksturot kā psihodēlisko pieredzi ne tikai sižeta, bet arī uzbūves un nozīmes ziņā – mēs nonākam filmas režisora un scenārija autora Ivara Tontegodes psihodēliskajā ceļojumā jeb tripā.

 • 2016. gada 21. janvārī, plkst. 6:03

  Māris Zanders: Lāča ādas dalīšana. Bet varbūt ne lāča? (1)

  Proporcionāli maz ir ļaužu, kuru motivācija būtu saistīta tieši ar varas kāri, vēlmi "bīdīt politiku". Toties joprojām spēcīgs arguments ir piedalīties naudas plūsmu pārdalē, atvainojos par snobismu, sīkos mērogos.

 • 2013. gada 19. jūlijā, plkst. 7:07

  Agrita Grīnvalde: Atmiņas (12)

  jauni vīrieši jutīgiem pirkstiem trausli kā tulpes kāts noraut to ādu nost lai ir vāts puika paslēpies pagalmā raud dzirdu to tevī pulsējam slēpti bet nenovēršami nāc

 • 2016. gada 17. jūnijā, plkst. 5:19

  Vilis Lācītis: Sebastjēna Erāra flīģelis

  Kad ministrs ir attapies no greizsirdības lēkmes un izdomājis, ka jāmeklē rokā sievas pavedinātājs, Jurčiks pavelk Resno malā un pēc garas atvainošanās sarunā, ka šie atbrauks sestdien un to nesmuko caurumu aiztaisīs ciet.

 • 2012. gada 21. decembrī, plkst. 1:38

  Vai jums ir bail no nākotnes? (11)

  Tuvojas noslēgumam 2012. gads - brīnišķīgs gads, kura laikā mums bija iespēja darīt visu to, ko mēs vienmēr esam vēlējušies darīt - rakstīt, lasīt un sarunāties, tikties ar fantastiskiem cilvēkiem un domāt kopā ar viņiem. Kopā ar jums, mīļie.

 • 2015. gada 7. jūlijā, plkst. 11:06

  Artis Buks: Par raiņaspaziju spožumu un postu (16)

  Manas bērnības un pusaugu gadu laikā izdeva lielisku klasiķu grāmatas, kuras bija tulkojuši profesionāli tulkotāji augstas raudzes redaktoru uzraudzībā.