Pārpublicējumi, Video

Sieviešu stendaps: Inga Gaile

Sadarbībā ar Kaņepes Kultūras centru piedāvājam noskatīties jaunāko video no pasākumu cikla "Sieviešu stendaps". Tajā sievietes izsakās par aktuāliem tematiem gan stāvkomēdijas, gan asprātīgu eseju formātā, kā arī plašākai publikai pauž savus personīgos stāstus. Jūsu uzmanībai – dzejnieces, prozaiķes un dramaturģes Ingas Gailes stendapa numurs 20. februārī Kaņepes Kultūras centrā notikušajā pasākumā, kas bija veltīts tēmai "Ideāls vīrietis – latvju varonis". Video: Dāvids Smiltiņš, Krišjānis Pleiko.

Pasākumu ciklu "Sieviešu stendaps" 2015. gadā sāka organizēt rakstniece Inga Gaile. Šobrīd projektu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds. Jaunākos cikla “Sieviešu stendaps” pasākumus aicina apmeklēt arī klātienē – 24. martā plkst. 18:00 Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā notiks stendaps "Sieviete un māksla", bet 24. aprīlī plkst. 19:00 Kaņepes Kultūras centrā gaidāms stendaps "Ziepju operas un drāmas karalienes". Vairāk iespējams uzzināt šeit.Piedalies diskusijā

Lai komentētu, lūdzu, autorizējieties!
Reģistrēties  |  Aizmirsu paroli
Ienāc ar
FB TwitterPēdējie komentāri

 • Version  

  2017. gada 20. martā, plkst. 16:45

  Bija Inga, tagad Oskars. Kas būs rīt?

 • akmens  

  2017. gada 20. martā, plkst. 13:30

  Inga Gaile zina, ar kādu ragu bada vīrieši. Kā mākslinieci es viņu pielīdzinu pie tiem, kas mākslu māk izdarīt ienesīgu.

 • nazis  

  2017. gada 20. martā, plkst. 9:57

  Gribētos vairāk progresa. Ar mikrofonu ir jāiemācās apieties. Šausmīgi traucē elpa mikrofonā.

 • dzimmijs13  

  2017. gada 20. martā, plkst. 6:41

  Atvainojos, bet tā īsti nepieleca, vai "divi bērni, divi vīri" nozīmē poliandriskas attiecības, vai divas laikā ierobežotas monogāmās?

 • prosperity  

  2017. gada 18. martā, plkst. 17:21

  Tie zāles smiekli tiešām pa īstam? Birbele un Preisa bija labas.

Lasīt visus

Parakstīties uz Satori jaunumiem

Dienas citāts

 • Karš nav nekāds piedzīvojums. Karš ir slimība. Kaut kas līdzīgs tīfam.

  Antuāns de Sent-Ekziperī

Iesakām

 • 2016. gada 3. oktobrī, plkst. 5:06

  Māris Zanders: Regulētā harmonija un pašu atbildība (1)

  Neesmu pārliecināts, ka Tieslietu ministrijas izstrādātais Sejas aizsegšanas ierobežojuma likums sasniegs savu definēto mērķi.

 • 2016. gada 11. janvārī, plkst. 5:43

  Satori diskusija: Kritikas loma Latvijas kultūrā

  Saistībā ar Normunda Naumaņa vārdā nosaukto gada balvu kritikā mēs aicinājām uz sarunu pie apaļā galda dažādu jomu speciālistus.

 • 2014. gada 18. februārī, plkst. 2:05

  Kaspars Groševs: 90 dienas par karu un ne tikai

  "Karš" izstādē ir kā neredzamais ļaundaris, kas atnācis, visu salauzis un aizgājis. Mirušo uzskaitīšana ir tikpat abstrakta kā apvīlētie citāti, "mākslas invalīdi" par karu pastāsta daudz vairāk nekā notikumu uzskaitījums.

 • 2012. gada 14. martā, plkst. 8:03

  Ilmārs Šlāpins: Kā notiek jaunā mūzika? (5)

  Ģēniji un virtuozi ir bijuši vienmēr, taču tik daudz izcilu orķestru un ansambļu, kas spēj nevainojami izpildīt vissarežģītākos mūsdienu komponistu skaņdarbus, vēl nekad cilvēces vēsturē nav bijis.

 • 2012. gada 13. septembrī, plkst. 8:09

  Staņislavs Ļvovskis: Es mostos. Gandrīz katru nakti ap trijiem (5)

  skumīgs dzīvnieks. no Vjetnamas atvedu. koka, klibs. ar lielām acīm. nopirku Hošiminā. dzīvnieks ne uz ko vairs necer. actiņas nemirkšķina. stāv man uz grāmatu plaukta un skatās, un nemirkšķina.

 • 2016. gada 2. decembrī, plkst. 5:30

  Luīze Pastore: Pēdējais ķēniņš

  Dienu pirms Ziemassvētkiem Teo uz ielas atrod kādu slepenu dienasgrāmatu. Mazā, melnā grāmatiņa vēsta par Rīgas pēdējo ķēniņu – kādu brīnumainu vīru, kurš reiz spējis ziemas salā staigāt basām kājām, dāvājis aklajiem redzi, ubagu bērnu drūmajās dienās uzzīmējis sauli pie debesīm un veicis citus brīnumus.

 • 2014. gada 10. aprīlī, plkst. 7:04

  Silvija Radzobe: Kāds 1948. gada skandāls literatūrzinātnē. Čaks un Upīts. 1. daļa (5)

  Uz savu darbu kalna stāvot, Tu pāri mirdzi mums kā spožums: Tas jau no rīta tumsā sauca, Tas tagad lielā darba dienā Mums pašķir ceļu, paver tāli – Uz komunismu vienā pulkā.

 • 2014. gada 3. jūnijā, plkst. 10:06

  Maira Dobele: Mamma un zaķītis

  Vēlāk Zaķītis pie zviedru galda pagaršoja banānu, nē, mērkaķis viņš nav. Pagaršoja kāpostu, nē, arī aita nav.Kultūras Ministrija
vkkf