Kinolektorijs jauniešiem par mūzikliem kinoteātrī "Splendid Palace"

Ceturtdien, 12. janvārī, plkst. 13:00 kinoteātrī "Splendid Palace" jauniešu kultūras portāls "Jest;" aicina vidusskolas skolēnus, studentus un kino interesentus uz kinolektoriju cikla "Kino žanri II" trešo lekciju, kas būs veltīta mūzikliem, un filmas "La La Land: Kalifornijas sapņi" seansu.

To, kā pēdējās dekādēs transformējušies mūzikli, kopīgi pētīs dīdžejs un radio personība Toms Grēviņš un jaunā kino entuziaste Elza Elīza Ilješāne. No Brodvejas skatuvēm līdz lielajam ekrānam – tieši šādu ceļu bijis jāmēro daudziem emblemātiskajiem kino mūzikliem. Lektorijā tiks sniegts ieskats par šī žanra filmu tapšanu, sākot no skaņas kino, mūzikliem 30. gados un klasiskajā Holivudā, beidzot ar mūziklu renesansi un žanru hibridizāciju mūsdienās. Pēc lektorija sekos 2016. gada Venēcijas kinofestivāla atklāšanas filma – Demjena Šazela mūzikls "La La Land: Kalifornijas sapņi" ar Emmu Stounu un Raienu Goslingu galvenajās lomās.

Lektorijiem var pieteikties grupas ar skolotājiem vai arī atsevišķi interesenti. Cena par divu lektoriju apmeklējumu (ieskaitot divu filmu seansus) vienam skolēnam/ studentam vai skatītājam – 8 eiro, savukārt skolotājam vai klases audzinātājam – bez maksas. Pieteikt skolēnu grupas aicinām uz e-pasta adresi splendid@riga.lv vai pa telefonu – 67043678. Pārējiem interesentiem abonementi un biļetes būs pieejamas kinoteātra kasē.


Piedalies diskusijā

Lai komentētu, lūdzu, autorizējieties!
Reģistrēties  |  Aizmirsu paroli
Ienāc ar
FB Twitter


Parakstīties uz Satori jaunumiem
Kultūras Ministrija vkkf

Aktualitātes