Dokumentālā filma "Piecas salauztas kameras" Kaņepes Kultūras centrā

Ceturtdien, 12. janvārī, plkst. 19:00 Kaņepes Kultūras centra kinocikla "Kino: cilvēktiesības" janvāra tēmas "Kas tu esi? Identitāte, nacionalitāte, piederība, migrācija" ietvaros tiks demonstrēta dokumentālā filma "Piecas salauztas kameras" (Francija, Palestīna, Izraēla, 2011).

Kad 2005. gadā piedzimst Emada Burnata, Palestīnas ciemata fermera, ceturtais dēls Gibrēls, viņš iegādājas savu pirmo kameru. Tai pat laikā, viņa ciema iedzīvotāji sāk pretoties barjeras būves plānam uz viņu lauksaimniecības zemes.

Tālāko gadu Emads dokumentē šo mierīgo cīņu, kuru vada divi viņa labākie draugi, paralēli filmējot sava dēla augšanu. Ļoti drīz šie notikumi sāk ietekmēt arī Emadu un viņa ģimeni. Ikdienas aresti, vardarbīgi uzbrukumi un bailes par dzīvību, jo uz protestētājiem tiek šauts un tie tiek apcietināti. Emads dokumentē šos notikumus, bet viena kamera pēc otras tiek salauzta. Katra kamera kļūst kā nodaļa viņa cīņā.

Režisori: Emads Burnats un Gajs Davidi.

Filma tiks demonstrēta oriģinālvalodā ar subtitriem angļu valodā. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc skatītāji tiek lūgti ierasties savlaicīgi, lai garantētu sēdvietu.

 


Piedalies diskusijā

Lai komentētu, lūdzu, autorizējieties!
Reģistrēties  |  Aizmirsu paroli
Ienāc ar
FB Twitter


Parakstīties uz Satori jaunumiem

AktualitātesKultūras Ministrija
vkkf