Laikmetīgās mākslas centra "kim?" izstāžu cikls

No 2016. gada 9. decembra līdz 2017. gada 15. janvārim laikmetīgās mākslas centrā "kim?" ir skatāmas četras amerikāņu un latviešu mākslinieču personālizstādes.

Izstāžu cikla ietvaros skatāmas divu amerikāņu mākslinieču personālizstādes, kas tapušas sadarbībā ar "kim?" ilggadējo partneri – Ņujorkas mākslas telpu "Art in General".

Sāras Magenheimeres (Sara Magenheimer) izstāde "Viss liekas kā iepirkšanās" sastāv no multimediju instalācijas, kurā valoda tiek izmantota kā matērija, aicinot vizuālās mākslas darbus lasīt kā izvērstus teikumus.

Sāras Magenheimeres izstāde "Viss liekas kā iepirkšanās" publicitātes attēls

Reičelas Rosinas (Rachel Rossin) izstādē "Mana mazā zaļā lapa" skatāmi digitāli un analogi attēli, kas, izmantojot programmēšanas valodu, partapuši virtuālās realiātes ainavā.

Reičelas Rosinas personālizstādes "Mana mazā zaļā lapa" publicitātes attēls

Mākslinieces un "kim? Rezidences balvas 2016" ieguvējas Ievas Epneres personālizstāde "Dzīvo atmiņu jūra" pirmo reizi bija skatāma "Art in General" laikā, kad māksliniece uzturējās rezidencē Starptautisko darbnīcu un kuratoru programmā (ISCP). Videodarbos Baltijas piekrastes militārais mantojums kalpojis par izpētes objektu, caur kuru māksliniece iedziļinājusies bijušo armijnieku un vietējo iedzīvotāju likteņos.

Ievas Epneres personālizstādes "Dzīvo atmiņu jūra" publicitātes foto

"White Box" programmas ietvaros skatāma Beļģijā dzīvojošās latviešu fotogrāfes Diānas Tamanes izstāde "Ziņojums: 147 no 494". To veido instalācija, kas izriet no personīgiem mākslinieces ģimenes stāstiem un rada jaunu mūsdienu pēcpadomju sabiedrības portreta versiju. Diāna 2016. gadā absolvējusi "HISK" institūtu Ģentē.

Diānas Tamanes izstādes "Ziņojums: 147 no 494" publicitātes attēls

Izstādes apskatāmas līdz 15. janvārim. Laikmetīgās mākslas centrs "kim?" atrodas Sporta ielā 2 (Sporta un Vesetas ielas stūris). Darba laiks: pirmdien – slēgts, otrdien 12.00 – 20.00, trešdien, ceturtdien, piektdien, sestdien, svētdien 12.00 – 18.00. Ieejas maksa: 3 eiro, studentiem un pensionāriem 1,5 eiro. Otrdienās – ieeja bez maksas.


Piedalies diskusijā

Lai komentētu, lūdzu, autorizējieties!
Reģistrēties  |  Aizmirsu paroli
Ienāc ar
FB Twitter


Parakstīties uz Satori jaunumiem
Kultūras Ministrija vkkf

Aktualitātes