Ivana Tverdovska filma "Zooloģija" kinoteātrī "Kino Bize"

Pirmdien, 9. janvārī, plkst. 18:00 kinoteātrī "Kino Bize" tiks demonstrēta Ivana Tverdovska filma "Zooloģija" (Зоология, 2016), kas modernas pasakas stilistikā stāsta par apspiestas pusmūža vecuma sievietes spēju gūt spēku savā atšķirībā no apkārtējās nospiedošās vides.

Filmas galvenā varone ir aptuveni 50 gadus vecā Nataša, kura dzīvo kopā ar savu reliģiski fanātisko māti nelielā piejūras pilsētiņā. Viņa strādā zooloģiskajā dārzā par dzīvnieku barības piegādes speciālisti. Attiecības ar kolēģēm viņai ir sliktas, darbā Nataša jau sen ir kļuvusi par izsmiekla objektu. Taču pēkšņi ar Natašu notiek kas dīvains – viņa darbā noģībst, bet, lai atklātu iemeslu, sāk apmeklēt ārstus, kas galu galā atklāj, ka Natašai ir izaugusi aste. Viņai jāpārvar kauns un izmisums, lai atgūtu īsto sevi. Par spīti apkārtējo reakcijai un pilsētā klīstošajām baumām, aste palīdz Natašai uzplaukt sievišķībā un pat rast mīlestību.

Izaicinošā, provokatīvā filma saņēmusi žūrijas balvu Karlovivaru festivāla galvenajā konkursā un bija iekļauta Rīgas Starptautiskā kinofestivāla oficiālā konkursa programmā, kur saņēma skatītāju simpātiju balvu. Šeit iespējams izlasīt Alises Zariņas recenziju par filmu.

Filma tiek demonstrēta krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā. Biļešu cenas 4,50 eiro, studentiem, pensionāriem 3,50 eiro. Iepriekšpārdošanā biļetes nopērkamas tirdzniecības vietnē "Bezrindas.lv". Kinoteātris "Kino Bize" atrodas Elizabetes ielā 37-2, Rīgā.


Piedalies diskusijā

Lai komentētu, lūdzu, autorizējieties!
Reģistrēties  |  Aizmirsu paroli
Ienāc ar
FB Twitter


Parakstīties uz Satori jaunumiem
Kultūras Ministrija vkkf

Aktualitātes