DJ Speez
 
Notikums
21
Jūl
19:00

Vegānfestivāla ieskaņu koncerts

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 21. jūlijā, plkst. 19:00 klubā "Autentika" (Bruņinieku ielā 2, Rīgā) norisināsies Latvijas pirmā Vegānfestivāla ieskaņu koncerts. Tajā uzstāsies vairākas pieprasītas pašmāju grupas un skanēs dzeja. Spēku atjaunošanai koncerta apmeklētājiem tiks piedāvātas gardas, vegāniskas kūkas.

Vegānfestivāla ieskaņu koncerta dalībnieku vidū ir psihodēliskā roka apvienība "The Pink Elephant", avangarda popgrupa "Ezeri", dzejas un indīmūzikas ansamblis "Čukstu gaitas", kā arī jaunais dīdžejs Daniels Rogulis (DJ Speez).  

Grupas "The Pink Elephant" pirmais albums "Mellowing" izdots 2015. gadā. Pēc veiksmīgas koncerttūres grupa ierakstīja otro albumu "Cassette Concert". Tas tika izdots ierobežotā tirāžā, tikai kasešu formātā un ceļoja grupas cienītāju vidū no rokas rokā, iegūstot noslēpumainības auru. Savukārt grupas "Ezeri" debijas albums "Ogle" iznāca pērn, saņemot klausītāju un mūzikas apskatnieku plašu atzinību. "Ezeri" radās kā dziedātāja, ģitārista un komponista Miķeļa Putniņa solo projekts, kas šobrīd izaudzis par trio. Patlaban grupa strādā pie sava otrā albuma. Dzejnieka Emīla Buiķa vadītais ansamblis "Čukstu gaitas" kombinē mūziku, ko veido divas balsis, taustiņi, vijole, ģitāra un bungas, ar paša Emīla rakstīto dzeju. Vakara noslēgumā par koncerta apmeklētāju dejotvēlmi gādās Daniels Rogulis (DJ Speez), kas klausītājiem sola visdažādāko mūzikas stilu sajaukumu.

The Pink Elephant

Vakara gaitā koncerta apmeklētājiem būs iespēja uzzināt vairāk par Latvijas pirmo Vegānfestivālu, kas gaidāms šī gada 26. augustā K. K. fon Stricka Villā, kā arī pieteikties tā palīgos. Ieskaņu koncerta apmeklētājus uzrunās Vegānfestivāla draugi: fitnesa treneris Kaspars Ozoliņš, baletdejotājs Raimonds Martinovs un dzejnieks Emīls Buiķis.

Vegānfestivāla apmeklētājus vasaras beigās gaidīs lieliska mūzika, gardi ēdieni, izglītojoši pasākumi un tirdziņš. Vegānisma festivāli ir populāra tradīcija daudzās Eiropas valstīs, taču Latvijā šāds pasākums tiek rīkots pirmoreiz. 

Vegānfestivālu un tā ieskaņu koncertu organizē sabiedriskā organizācija dzīvnieku aizstāvībai "Dzīvnieku brīvība". Vairāk par gaidāmo notikumu var uzzināt festivāla mājaslapā

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0