Notikums
09.08.2017
12
Aug
11:00

Teikas apkaimes svētki

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 11. augustā, Rīgas Teikas vidusskolas teritorijā tiks svinēti Teikas apkaimes svētki, kuros notiks dažādas radošās darbnīcas, dejas, velo veiklības sacensības dažādām vecuma grupām un citas aktivitātes. 

Pasākumu vadīs teicinieks, aktieris Imants Vekmanis, muzicēs "Jauno Jāņu Orķestris/JJO". Pasākuma laikā notiks tādas radošās darbnīcas kā “upcycling” kroņu un mauču veidošana, T-kreklu apdruka un atjaunošana, Teikas apkaimes piederības zīmju izgatavošana, rotaļas bērniem. Mazākajiem pasākuma dalībniekiem būs iespēja piedalīties skrejriteņu jeb DipDap velobraucienā. "Teikas Muzikantu" vadībā notiks latvju danči vairākās tūrēs ar skatītāju iesaistīšanu, tikmēr triāla kluba "Karters" veiklības braucienā ar velosipēdu visi interesenti varēs pierādīt savas veloprasmes. Svētku laikā būs iespēja iepazīties arī ar Teikas apkaimes biedrības informācijas stendu, mērķiem un iesaistīšanās iespējām turpmākajās aktivitātēs, kā arī "Nazenda" vēstures informatīvo stendu. Pasākuma noslēgumā ekskursija pa Teiku gides pavadībā. 

Pasākumu organizē Teikas apkaimes biedrība ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta līdzfinansējumu Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros un ar biedrības ziedotāju atbalstu.

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0