Notikums
23
Okt
19:00

"Sieviešu stendapa" izrāde "(A)morāle"

Komentē
0
Atgādināt

Pirmdien, 23. oktobrī, plkst. 19:00 Kaņepes Kultūras centrā notiks "Sieviešu stendapa" izrāde "(A)morāle".

Pasākuma aprakstā teikts: "Man jums ir kāds stāsts, meitenes un zēni.

Reiz kāda jauna, izskatīga sieviete ar diviem maģistra grādiem un ne mazāk bērniem izlēma vairs nekad neskūties. Kāda cita, ne mazāk izskatīga, varbūt mazliet vecāka, sieviete izlēma atdot visus parādus, iztīrīja istabiņu, kuru īrēja par savu skolotājas algu, uzvilka baltu kreklu un pirms pašas iziešanas no mājas tomēr atcerējās uzvilkt svārkus... Tas notika pirmajā apkures pieslēgšanas dienā.

Vīrietis, kurš bija izkāpis no mašīnas, lai nopirktu cigaretes, bija tikko nobloķējis feisbukā bijušo mīļāko. Vējš patīkami elsoja viņa zīžainajos matos, tomēr nepatīkams satraukums viņu pārņēma. Vai tas bija tāpēc, ka viņš nevarēja atcerēties, vai viņu un sievieti baltajā kreklā ir vienojis karnāls apskāviens vai nav (viņš cerēja, ka nav, jo negribējās atzīt, ka arī viņam jau ir tik daudz gadu), vai varbūt tāpēc, ka jaunais cilvēks, kurš pārdeva viņam cigaretes, viņu stipri piesaistīja.

"Velns viņu zina, kas te notiek!?" nodomāja vīrietis, cigarešu pircējs, pamanījis spalvainās maģistru mātes kājas. "Tas jau ir amorāli!"

Kāda gan ir šī stāsta morāle, varētu jautāt apgaismotais lasītājs.

Atbildi uz šo jautājumu radīsim (a)morāli poētiskā pasākumā – "Sieviešu stendaps (A)morāle"."

Dubulti trubulti (a)morāli uzvedīsies un citādi izklaidēs Alise Zariņa, Sanita Grīna, Ieva Viese-Vigula, Džemma Sudraba un pirmo reizi pasaulē uz sieviešu stendapa skatuves kāps Laura Ceļmale. Morāli lasa un vada Inga Gaile.

Māksliniece Vivianna Marija Staņislavska

Ieeja: 3 eiro (biļetes iespējams nopirkt iepriekšpārdošanā Kaņepes Kultūras centra bārā).

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0