Notikums
22
Okt
19:00

Rīgas A Cappella festivāls: kamerkoris "Blagovest"

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 22. oktobrī, plkst. 19.00 Rīgas Domā "Rīgas A Cappella festivāla" noslēguma koncertā "Tavā valstībā" uzstāsies Rīgas Pareizticīgo kamerkoris "Blagovest" un diriģents Aleksandrs Brandavs.

Katrs koncerta apmeklētājs varēs saņemt kamerkora "Blagovest" jaunāko albumu bez maksas. Albums ir veltīts kora "Blagovest" 25 gadu darbībai un īsā laikā guvis plašu starptautisku atzinību.

Rīgas Pareizticīgo kamerkoris "Blagovest" ir daudzu starptautisku koru konkursu un festivālu laureāts, ar panākumiem sniedzis vieskoncertus daudzās valstīs. Koris 2017. gadā ieguvis Eiropas koru olimpiādes Grand Prix un izcīnījis Nāciju Grand Prix kategorijā "Sakrālā mūzika a cappella". Kora vadītājs un dibinātājs, mūzikas maģistrs Aleksandrs Brandavs absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmiju un ir Rīgas Svētās Trijādības Pārdaugavas baznīcas reģents. Pēc koncerta Rīgā kamerkoris "Blagovest" dosies pārstāvēt Latviju Āzijas un Klusā okeāna koru olimpiādē Kolombo, Šrilankā.

Piektais Starptautiskais "Rīgas A Cappella festivāls" norisināsies no 20. līdz 22. oktobrim. Festivāls savās programmās piedāvā augstvērtīgus, starptautiski atzītu mākslinieku koncertus un meistarklases, īpaši veidotos mūzikas projektos iepazīstina ar pasaules spilgtākajiem vokālās mūzikas izpildītājiem, ansambļiem un koriem.

Biļetes nopērkamas "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0