Notikums
21
Okt
19:00

Rīgas A Capella festivāls: vokālās grupas "Solala" un "Latvian Voices"

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 21. oktobrī, plkst. 19:00 koncertzālē "Palladium" uzstāsies vokālā grupa "Solala" no Zviedrijas un vokālā grupa "Latvian Voices".

"Solala" ir mainījusi priekšstatu kā var izklausīties vokālā grupa. Mūzikas pasaulē "Solala" tiek dēvēti par vokālā spēka trio. Pēdējo gadu laikā viņu atraktīvie mūzikas video grupai ir piesaistījuši milzīgu auditoriju. Ar savu neparasto un lielisko sniegumu "Solala" kļuvusi par YouTube sensāciju un pasaulē pieprasītu koncertgrupu. Trīs zviedru puišu grupa koncertā atdzīvinās visu mīlētas dziesmas, izpildot tās sev raksturīgajā manierē un virtuves scenogrāfijā.

"Latvian Voices" ir startptautiski pazīstamākā Latvijas vokālā grupa. Enerģija, kas nāk līdzi "Latvian Voices" mūzikai, vienmēr uzrunā ļoti spilgti, un mūzika, ko spēj radīt meitenes ar savām balsīm, ir brīnums. Koncertā klausītājiem būs iespēja pārliecināties par to, ka cilvēka balss spēj aizstāt gandrīz jebkuru mūzikas instrumentu. Meitenes izpildīs pasaulē un Latvijā atzītas populārās mūzikas melodijas, kā, piemēram, "Piekūns skrien debesīs" ("Jauns Mēness"), "Kiss from a rose" ("Seal"), kā arī skaņdarbus no grupas jaunākās programmas "Sudrabs".

"Rīgas A Cappella festivāls ir iespēja piedzīvot lieliskus koncertus, gūt iedvesmu un apliecinājumu cilvēka balss neierobežotām iespējām. Daudzas jaunas tikšanās un kopā būšana, spilgtas un radošas idejas - festivāls ir vieta iedvesmai un pozitīviem impulsiem. Izcilība, talants, vienkāršība un mūzikas mīlestība – šie vārdi raksturo šī gada festivāla programmu," saka festivāla rīkotājs un nodibinājuma "Sing Latvia" pārstāvis Guntis Cimiņš.

Piektais Starptautiskais Rīgas A Cappella festivāls norisināsies no 20. līdz 22. oktobrim. Festivāls savās programmās piedāvā augstvērtīgus, starptautiski atzītu mākslinieku koncertus un meistarklases, īpaši veidotos mūzikas projektos iepazīstina ar pasaules spilgtākajiem vokālās mūzikas izpildītājiem, ansambļiem un koriem.

Biļetes nopērkamas "Biļešu serviss" kasēs un internetā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0