Notikums
20
Okt
19:00

Rīgas A Capella festivāls: vokālā grupa "The Swingles"

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 20. oktobrī, plkst. 19:00 "Palladium Rīga" Rīgas A Capella festivāla ietvaros uzstāsies vokālā grupa "The Swingles".

"The Swingles" ir viena no mūsdienu izcilākajām vokālajām grupām pasaulē. Ar grupas koncertu koncertzālē Palladium tiks atklāts Rīgas A Cappella festivāls, kas šogad norisināsies jau piekto reizi.

"The Swingles" turpina labākās savu priekšteču tradīcijas, aranžējot un izpildot visdažādāko žanru mūziku ar apbrīnojamu virtuozitāti un klausītājus saviļņojošu skanējumu.

"The Swingles" vēsturiski ir nesaraujami saistīti ar leģendāro ansambli, piecu "Grammy" balvu laureātiem, sešdesmitajos gados dibināto "The Swingle Singers", kuri līdz tam nedzirdētos aranžējumos meistarīgi izdziedāja Baha fūgas un uzreiz tika pamanīti pasaules mērogā. Grupa sadarbojusies ar daudziem izciliem mūziķiem, tāpat arī "The Swingles" mūzika atskaņota slavenu seriālu un kinofilmu skaņu celiņos. "The Swingles" uzkrājusi bagātu muzikālo pieredzi ar krāšņu, daudzveidīgu repertuāru. Grupas jaunākie muzikālie meklējumi ir saklausāmi viņu šogad izdotajā albumā "Folklore".

"Vokālās grupas "The Swingles" koncerts ir viens no lielajiem šī gada festivāla notikumiem. Pasaules vokālās mūzikas zvaigznes ar savu neparasti plašo un unikālo skanējumu pārsteigs daudzus un būs apliecinājums cilvēka balss neierobežotajām iespējām. Šis būs viens no nozīmīgākajiem koncertiem Rīgas A Cappella festivāla vēsturē," stāsta festivāla organizators un nodibinājuma "Sing Latvia" pārstāvis Guntis Cimiņš.

Rīgas A Cappella festivāls šogad norisināsies no 20. līdz 22. oktobrim. Festivāla viesi būs atraktīvā vokālā grupa "Solala" no Zviedrijas, uzstāsies Latvijas izcilnieces – vokālā grupa "Latvian Voices" ar savu jaunāko programmu "Sudrabs". Festivāla noslēgumā garīgās mūzikas koncertu Rīgas Domā sniegs kamerkoris "Blagovest".

Rīgas A Cappella festivāls iepriekšpārdošanā piedāvā Festivāla kartes, kas sniedz iespēju apmeklēt visus Festivāla programmas notikumus 20., 21., 22. oktobrī un tiek piedāvātas ierobežotā daudzumā. Biļetes nopērkamas "Biļešu serviss" kasēs un internetā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0