Notikums
17
Jūl
18:00

Pop-up izstāde "Very Famous Artist Exhibition"

Komentē
0
Atgādināt

Pirmdien, 17. jūlijā, plkst. 18:00 laikmetīgās mākslas centrā "kim?" notiks pasākums "Very Famous Artist Exhibition".

"kim?" Laikmetīgās mākslas centrā tiek gatavota ļoti slavena mākslinieka retu darbu pop-up izstāde. Mākslinieks publiskai apskatei atvēlējis astoņus aizraujošus eksponātus. Apmeklētājiem tiks piedāvāta kompetenta mākslas pētnieka vadīta tūre, kuras laikā būs iespēja iepazīties ar mākslas darbiem un tiks atklāti negaidīti fakti par mākslinieka daiļradi un personību.

Pasākumu veido "Trauma un atdzimšana. Laikmetīgās tikšanās" rezidences dalībniece Liena Pavlovska kopā ar "youngkim?" jauniešu kolektīvu.

Lieni Pavlovsku interesē situācijas un robežpunkti, kur skatītājs kļūst par aktieri un fikcija mijas ar realitāti. Viņas darbi ir kolāžas, apvienojot telpiskas instalācijas, audioierakstus un skatītāja horeogrāfiju. Kā sākumpunkts Lienes darbā ir interese par sabiedrības organizācijas sistēmu maiņām, kā arī pagātnes interpretācijām un nākotnes projekcijām tagadnē. Liene strādājusi kā teātra un izstāžu scenogrāfe Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Latvijas Leļļu teātrī, Daugavpils teātrī, "Dirty Deal Teatro" un neatkarīgos projektos, absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Scenogrāfijas nodaļu. Šobrīd studē Sandberga Institūtā, Amsterdamā.

Ieeja bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0