Grupa "Undertango"
 
Notikums
11.07.2017
15
Jul
10:00

Nedēļas nogale Francijas krāsās

Komentē
0
Atgādināt

Par godu Francijas institūta Latvijā 20 gadu jubilejai no 13. līdz 15. jūlijam Kalnciema kvartālā notiks plaša franču kultūras programma – brīvdabas koncerts ceturtdienā, kino klasikas brīvdabas seanss piektdienā, Francijai veltīts tirgus un aktivitātes bērniem sestdienā, kā arī tēlniecības izstāde.

Ceturtdien, 13. jūlijā, no plkst. 19:00 līdz 23:00 uz brīvdabas skatuves būs dzirdamas franču melodijas gan akordeona skaņās, gan elektroniskajā mūzikā. Koncertu atklās kvartets "Undertango" kopā ar šansonu dziedātāju Inetu Rudzīti. Sastāvā spēlē četri profesionāļi mūziķi: vijolnieks Gidons Grīnbergs, akordeoniste Evita Dūra, pianists Mārtiņš Zilberts vai Romāns Vendiņš un kontrabasists Viktors Veļičko. Uzstāsies arī šveiciešu un latviešu DJ duets "Lévi & Strauss". Šoreiz viņi eksperimentēs, miksējot franču dziesmu, sešdesmito gadu popmūziku un elektronisko mūziku.

 

Piektdien, 14. jūlijā, sākot no plkst. 22:00, būs iespēja brīvā dabā baudīt franču kino klasikas filmas, kas tiks rādītas ar subtitriem angļu valodā. Plkst 22:00 būs skatāma režisora Žaka Tatī filma "Svētku diena" (1949), bet plkst. 23:30 režisora Žana Renuāra "Franču kankāns" (1955).

Sestdien, 15. jūlijā, no plkst. 10:00 līdz 16:00 Kalnciema kvartāla tirgu piepildīs franču noskaņas – skanēs franču mūzika, būs vairāki Francijas produktu tirgotāji, kas papildinās vietējo ražotāju kolorītu. Apmeklētāji būs aicināti vēlajās brokastīs franču gaumē. No plkst. 11:00 līdz 14:00 Francijas institūts piedāvās bērniem radošās darbnīcas, lai caur spēlēm un rotaļām iepazīstinātu ar franču valodas pamatiem. 

Līdz 18. jūlijam Kalnciema kvartāla galerijā ir apskatāmi franču tēlnieka Patrika Peltjē darbi. Izstādē apskatāmas viņa veidotās masīvās un raupjās, bet vienlaikus vieglās un harmoniskās skulptūras. Izstāde skatāma no pirmdienas līdz sestdienai no plkst. 10:00 līdz 16:00.

Ieeja pasākumos bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0